Klauzula informacyjna

Jakich Twoich danych dotyczy przetwarzanie i kto jest ich administratorem?

Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, które Twoje dane osobowe będą przetwarzane oraz w jakim celu, i jakim sposobem, jest Biuro Podróży i Turystyki „ALMATUR-ŁÓDŹ” Sp. z o.o.. (dalej „Almatur”) z siedzibą i adresem w Łodzi przy ulicy Piotrkowska 59

Jaki jest cel i podstawa przetwarzania Twoich danych osobowych przez Almatur?

ALMATUR przetwarza Twoje dane osobowe, aby umożliwić korzystanie z serwisów prowadzonych przez ALMATUR, dopasowywać wyświetlane treści i reklamy do Twoich zainteresowań, prowadzić pomiary jakości i skuteczności, ulepszać treści oraz usługi, informować Cię o treściach i usługach ALMATUR i naszych Partnerów („Partnerzy”), których lista znajduje się tutaj, udostępniać w serwisach przestrzeń reklamową, prowadzić działania marketingu bezpośredniego, zapewniać bezpieczeństwo przetwarzania informacji, zarządzać systemami teleinformatycznymi oraz ochroną lub dochodzeniem roszczeń [sprawdź tutaj].

Podstawą przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes ALMATUR Obejmuje on ulepszanie usług, zapewnienie ich najlepszej jakości oraz informowanie o nich Użytkowników. Wyświetlanie w serwisach oferty dopasowanych do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). W niektórych naszych serwisach podstawą przetwarzania danych osobowych może być zgoda, o czym zawsze zostaniesz poinformowany. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Partnerzy, jako odrębni administratorzy danych osobowych, przetwarzają Twoje dane osobowe na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu lub zgody. Niektórzy z naszych Partnerów mogą również przetwarzać Twoje w taki sposób, aby wyświetlić Ci treści lub reklamy dopasowane do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). Potwierdzając zapoznanie się z niniejszą informacją, poprzez kliknięcie na „Przejdź do serwisu” lub zamknięcie tego okna jednocześnie zgadzasz się na to, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane w taki sposób jak tu zostało opisane. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Jakie masz uprawnienia wobec ALMATUR w zakresie przetwarzanych danych?

Możesz żądać od ALMATUR: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, a w niektórych przypadkach do ograniczenia przetwarzania oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także masz prawo wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, wtedy, gdy dane osobowe przetwarzane są na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora [sprawdź tutaj].

Masz prawo wnieść skargę dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Komu ALMATUR udostępnia Twoje dane osobowe?

ALMATUR, co do zasady nie udostępnia osobom trzecim Twoich danych osobowych, za wyjątkiem sytuacji, w których ALMATUR posiada ku temu podstawę prawną, w tym na żądanie podmiotów uprawnionych, lub kiedy jest to niezbędne do wykonania usług oferowanych przez ALMATUR, np. przedsiębiorcom zapewniającym hosting naszych serwisów.

Jak długo ALMATUR przechowuje Twoje dane osobowe?

ALMATUR przechowuje dane osobowe Użytkowników jedynie przez czas, jaki jest niezbędny dla zrealizowania celów, dla których dane zostały zebrane oraz pod warunkiem zachowania aktualności jednej z opisanych powyżej podstaw prawnych, bądź, gdy pojawiła się nowa podstawa, np. przepis prawa lub konieczność realizacji roszczeń w postępowaniu sądowym.

Z kim możesz się skontaktować, aby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez ALMATUR?

Jeśli masz pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych w serwisach prowadzonych przez ALMATUR albo chciałbyś zgłosić zagadnienie związane z przetwarzaniem danych osobowych przez ALMATUR, możesz się skontaktować z przedstawicielem ALMATUR, wykorzystując dane kontaktowe: iod@Almatur.pl

Jeśli jesteś naszym zarejestrowanym użytkownikiem serwisów ALMATUR, informacje na temat ochrony Twoich danych osobowych znajdują się tutaj: przeczytaj pełną treść klauzuli

X
zadzwoń
X
x
Biuro Podróży i Turystyki Almatur
Turystyka niebanalna
Infolinia: 801 50 00 05
*opłata zgodnie z cennikiem Twojego operatora
pn.-pt. godz.09:00-18:00 sob. 10:00-14:00
Facebook Almatur
Tło strony almatur
Tło strony almatur OBOZY I KOLONIE WYCIECZKI I WCZASY KURSY JĘZYKOWE EGZOTYKA ZIELONE SZKOŁY ZIMA LEGIT. ISIC ZASADY PODRÓŻOWANIA
Tło strony almatur
Tło strony almatur
Rodzaj: Kategoria: Kraj: Termin od: do:
Tło strony almatur
Tło strony almatur
Skorzystaj z wyszukiwarki

Oferta turystyczna
Pozostałe produkty
Ważne informacje
« wróć do listy imprez
Informacje layout
Galeria

» przejdź do galerii
"English Language Company" - Australia's most awarded English school

Sydney jest ciągle oceniane jako jedno z najlepszych miejsc na świecie dla studentów zagranicznych.
To piękne, czyste i bezpieczne miasto oferuje mnóstwo rozrywek, zachwyca spektakularnymi plażami i olśniewającym portem. Transport publiczny jest bardzo wygodny, łatwo dostępny i czytelny.
Sydney średnio oferuje ponad 340 słonecznych dni w roku, gdzie lata (od grudnia do marca są dość gorące) a zimy (od czerwca do sierpnia) są łagodne ze średnią dobową temperaturą około 15 stopni.
Ciepły klimat Sydney oznacza, że przez cały rok masz do wyboru wiele zajęć na świeżym powietrzu.
Sport jest bardzo popularny w Australii, a jeśli szukasz przygody, jest wiele okazji do wypróbowania nowych rzeczy, jak nurkowanie, obserwowanie wielorybów czy spacery po buszu w metropolitalnym obszarze Sydney.
Sydney to największe i najbardziej kosmopolityczne miasto Australii. Jest pełne życia zarówno w dzień jak i w nocy, ze światowej klasy rozrywką kulturalną i towarzyską. Niezależnie od tego, czy wolisz koncerty, kino, teatr, restauracje, kluby nocne czy puby, znajdziesz tu coś dla siebie.
Poza tym warto odnotować, że Australijczycy są bardzo przyjaźni i gościnni. Czy to w sklepach, restauracjach, czy po prostu na ulicy, chętnie wchodzą w interakcje, są bardzo wyluzowani i pełni dobrej energii.
Dlatego Sydney to doskonałe miejsce aby szkolić swój angielski i poznawać smaki Australii.

ELC to wielokrotnie nagradzana szkoła języka angielskiego, posiadająca akredytację rządu australijskiego.
W plebiscycie magazynu Study Travel (to Oskary dla szkół!) zostali wybrani jako Star English Language School Southern Hemisphere w latach 2013, 2012, 2011, 2009 i 2007 oraz nominowani do tej samej nagrody w 2008 i 2010 roku.
W 2014 i 2015 roku ELC zdobyła nagrodę ASEAN Masterclass dla najwybitniejszej szkoły języka angielskiego w regionie.
W 2016 roku ELC zostało wysoko wyróżnione w NSW Export Awards w kategorii Edukacja i Szkolenia.
Co roku najbardziej renomowana agencja edukacyjna w Europie przyznaje nagrodę "Excellence Award" szkołom na całym świecie, które otrzymują najlepsze opinie uczniów. Nagrodę tę otrzymali w 2016 i 2017 roku.
Otrzymali również nagrodę Ryugaku Journal's Best School Award w 2015, 2017 i 2019 roku. Wyróżnienie to jest przyznawane na podstawie ocen uczniów z ich doświadczenia w szkole.

Zajęcia odbywają się w nowoczesny obiekcie zlokalizowanym w samym sercu Sydney, w pobliżu Darling Harbour i głównych węzłów komunikacyjnych, turystycznych, handlowych i rozrywkowych miasta. Posiada m.in. 24 jasne i duże, dobrze wyposażone sale lekcyjne; 2 komfortowe salony studenckie wraz z centrum nauki i sale komputerowe; darmowy dostępem do Wi-Fi; oraz zaplecze kuchenne z jadalnią.
Uczniowie szkoły ELC konsekwentnie od wielu lat oceniają swoich nauczycieli jako doskonałych. Wszyscy wykładowcy są wysoko wykwalifikowani i doświadczeni, posiadają uniwersytecie stopnie naukowe i specjalistyczne kwalifikacje pedagogiczne.

Program
Zajęcia odbywają się w formule „Intensive General English”, program zawiera tygodniowo: 15 godzin zajęć typu „General English” + 5 godzin w ramach tzw. „Special Focus Modules” + 5 godzin “English Extras” + 2 godziny “Bonus Class”. Grupy o mieszanych narodowościach; maksymalnie 16 studentów w grupie;. zróżnicowany poziom nauczania od elementary do advanced; wykwalifikowani nauczyciele (native speakers); test kwalifikacyjny; certyfikat po ukończeniu kursu
Zakwaterowanie
U starannie wybranych rodzin goszczących w pokojach 2 osobowych, jeden uczestnik polskojęzyczny w rodzinie (pokój 1 osobowy za dopłatą 110 PLN za tydzień). Wszystkie domy znajdują się blisko transportu publicznego i zazwyczaj podróż do szkoły zajmuje zwykle od 35 do 60 minut
Świadczenia
Zakwaterowanie: u starannie wybranych rodzin goszczących w pokojach 2 osobowych jeden uczestnik polskojęzyczny w rodzinie (pokój 1 osobowy za dopłatą 110 PLN za tydzień). Wszystkie domy znajdują się blisko transportu publicznego i zazwyczaj podróż do szkoły zajmuje zwykle od 35 do 60 minut

Wyżywienie: śniadania, obiadokolacje (w weekend dodatkowo lunch)

Transport: Dojazd własny. Oferujemy pomoc przy wyborze najbardziej dogodnego przelotu.
W przypadku własnego transportu, prosimy o podanie szczegółowych informacji o przelocie w celu zarezerwowania transferu z lotniska

Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A.: KL - 60.000 EUR (rozszerzone o COVID-19, kwarantannę i choroby przewlekłe), NNW - 15.000 PLN.

Dodatkowo w cenie:
- Transfer z lotniska
- Pośrednictwo wizowe (należy wypełnić druk "E-Visitor" załączony do rezerwacji)
- Materiały edukacyjne
- Opieka polsko języcznego rezydenta w Sydney
Informacje praktyczne
- Potwierdzenie przyjęcia uczestnika na kurs następuje zazwyczaj w ciągu 7 dni (prosimy nie rezerwować przelotu bez potwierdzenia przyjęcia na kurs). W celu zgłoszenie uczestnika na kurs należy wypełnić druk "Enrollment Form" załączony do rezerwacji i odesłać na adres: anejman@almatur.pl
- Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku (z wyjątkiem świąt narodowych i lokalnych),
- Uczestnik jest zobowiązany podać orientacyjną godzinę przyjazdu do rodziny goszczącej najpóźniej 7 dni przed rozpoczęciem kursu,
- Zalecane kieszonkowe - ok. $250-300 AUD tydzień (na wydatki własne, wyżywienie i transport na miejscu),

- Prosimy o zgłaszanie konsultantom sprzedaży (przy dokonywaniu rezerwacji) informacji dotyczących alergii lub wymaganej specjalnej diety, np. wegetariańskiej, bezglutenowej. Potwierdzenie diety możliwe jest wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu ze szkołą językową i wiąże się z dodatkową opłatą w wysokości 280 PLN za tydzień.
- Odległość od szkoły zazwyczaj ok 30-60 minut transportem publicznym,
- Przykładowe ceny: bilet bus/train (ok. $40-60 AUD tygodniowo), zestaw fast food $11 AUD, napój ok. $ 2-3 AUD,

Ze względu na sytuację epidemiologiczną uczestnicy muszą się liczyć z obowiązkiem dostosowania się do aktualnych wytycznych i ograniczeń wprowadzonych w danym kraju. Warunkiem udziału jest zaszczepienie przeciw COVID-19 oraz negatywny wynik testu. Prosimy o śledzenie informacji zamieszczanych na stronach internetowych MSZ - https://www.gov.pl/web/dyplomacja/australia
Do realizacji wyjazdu konieczny jest ważny paszport (ważny min. 90 dni od daty powrotu).
Informacje o cenie
Cena nie zawiera:
- opłat na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy – 26 PLN
- przelotu lotniczego (możemy pomóc zorganizować)
- dopłaty za diety specjalne (280 PLN za tydzień),
- dodatkowych ubezpieczeń
- lokalnego transportu w Sydney i związanych z pobytem wydatków własnych

Rekomendujemy wykupienie ubezpieczenia kosztów rezygnacji z podróży oraz ubezpieczenia kosztów przerwania imprezy turystycznej, które w określonych w warunkach ubezpieczenia sytuacjach, umożliwią odzyskanie części lub całości wniesionej kwoty.
Stawki za dodatkowe ubezpieczenie:
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży z COVID i kwarantanną – 4,4% ceny imprezy
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży z COVID, kwarantanną i chorobami przewlekłymi – 6,4% ceny imprezy
Ubezpieczenie kosztów przerwania imprezy turystycznej z COVID i kwarantanną – 2,4% ceny imprezy
Ubezpieczenie kosztów przerwania imprezy turystycznej z COVID, kwarantanną i chorobami przewlekłymi – 3,4% ceny imprezy
Ogólne warunki ubezpieczenia. https://www.almatur.pl/public/owu/owu_si_kit.pd
» Obowiązek informacyjny    
Almatur to biuro podróży istniejące od 1956 roku o ugruntowanej pozycji na rynku.

Nasza oferta to blisko 500 wyjazdów wakacyjnych i wycieczek w najróżniejsze zakątki świata. Organizujemy wycieczki zagraniczne i wyjazdy dla młodzieży od Bosforu aż po Missisipi. Od początku istnienia jesteśmy niekwestionowanym liderem w turystyce młodzieżowej, organizujemy obozy młodzieżowe i kolonie dla dzieci, obozy sportowe, paintballowe oraz kursy językowe w kraju i za granicą. Z ogromnymi sukcesami organizujemy obozy rekreacyjne dla młodzieży, ponieważ stawiamy na aktywny wypoczynek. Nic tak nie odpręża po ciężkiej sesji jak wyjazd ze znajomymi na obozy studenckie, które zapewniają niecodzienne wrażenia. Jesteśmy także renomowanym organizatorem wyjazdów wakacyjnych dla dorosłych po kraju i w najdalsze zakątki świata. Oferujemy wczasy dla osób ceniących sobie elastyczność podczas wakacji rodzinnych czy też w programie "Single bez dopłat". Dbamy o obsługę na najwyższym poziomie oferując naszym stałym klientom programy lojalnościowe i zniżki, a także posiadamy atrakcyjne oferty typu "last minute wakacje". Proponujemy egzotyczne podróże w traperskim klimacie, wakacje dla młodzieży i obozy zimowe w najlepszej atmosferze. Zmieniamy się dla Ciebie tak jak zmienia się temperatura w różnych częściach świata, gdzie od ponad 60 lat organizujemy niezapomniane obozy wakacyjne.
Klauzula informacyjna Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Obozy i Kolonie
Obozy 2023
Zobacz
Wycieczki i Wczasy
Podróże 2023
Zobacz
Zielone Szkoły
Zielone Szkoły cz.1
Zobacz
Zielone Szkoły
Zielone Szkoły cz.3
Zobacz

Naszych Klientów ubezpiecza SIGNAL IDUNA Polska TU S.A.
Signal Iduna
Subwencja PFR
Signal Iduna
Legitymacje ISIC Legitymacja ISIC