Klauzula informacyjna

Jakich Twoich danych dotyczy przetwarzanie i kto jest ich administratorem?

Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, które Twoje dane osobowe będą przetwarzane oraz w jakim celu, i jakim sposobem, jest Biuro Podróży i Turystyki „ALMATUR-ŁÓDŹ” Sp. z o.o.. (dalej „Almatur”) z siedzibą i adresem w Łodzi przy ulicy Piotrkowska 59

Jaki jest cel i podstawa przetwarzania Twoich danych osobowych przez Almatur?

ALMATUR przetwarza Twoje dane osobowe, aby umożliwić korzystanie z serwisów prowadzonych przez ALMATUR, dopasowywać wyświetlane treści i reklamy do Twoich zainteresowań, prowadzić pomiary jakości i skuteczności, ulepszać treści oraz usługi, informować Cię o treściach i usługach ALMATUR i naszych Partnerów („Partnerzy”), których lista znajduje się tutaj, udostępniać w serwisach przestrzeń reklamową, prowadzić działania marketingu bezpośredniego, zapewniać bezpieczeństwo przetwarzania informacji, zarządzać systemami teleinformatycznymi oraz ochroną lub dochodzeniem roszczeń [sprawdź tutaj].

Podstawą przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes ALMATUR Obejmuje on ulepszanie usług, zapewnienie ich najlepszej jakości oraz informowanie o nich Użytkowników. Wyświetlanie w serwisach oferty dopasowanych do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). W niektórych naszych serwisach podstawą przetwarzania danych osobowych może być zgoda, o czym zawsze zostaniesz poinformowany. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Partnerzy, jako odrębni administratorzy danych osobowych, przetwarzają Twoje dane osobowe na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu lub zgody. Niektórzy z naszych Partnerów mogą również przetwarzać Twoje w taki sposób, aby wyświetlić Ci treści lub reklamy dopasowane do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). Potwierdzając zapoznanie się z niniejszą informacją, poprzez kliknięcie na „Przejdź do serwisu” lub zamknięcie tego okna jednocześnie zgadzasz się na to, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane w taki sposób jak tu zostało opisane. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Jakie masz uprawnienia wobec ALMATUR w zakresie przetwarzanych danych?

Możesz żądać od ALMATUR: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, a w niektórych przypadkach do ograniczenia przetwarzania oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także masz prawo wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, wtedy, gdy dane osobowe przetwarzane są na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora [sprawdź tutaj].

Masz prawo wnieść skargę dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Komu ALMATUR udostępnia Twoje dane osobowe?

ALMATUR, co do zasady nie udostępnia osobom trzecim Twoich danych osobowych, za wyjątkiem sytuacji, w których ALMATUR posiada ku temu podstawę prawną, w tym na żądanie podmiotów uprawnionych, lub kiedy jest to niezbędne do wykonania usług oferowanych przez ALMATUR, np. przedsiębiorcom zapewniającym hosting naszych serwisów.

Jak długo ALMATUR przechowuje Twoje dane osobowe?

ALMATUR przechowuje dane osobowe Użytkowników jedynie przez czas, jaki jest niezbędny dla zrealizowania celów, dla których dane zostały zebrane oraz pod warunkiem zachowania aktualności jednej z opisanych powyżej podstaw prawnych, bądź, gdy pojawiła się nowa podstawa, np. przepis prawa lub konieczność realizacji roszczeń w postępowaniu sądowym.

Z kim możesz się skontaktować, aby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez ALMATUR?

Jeśli masz pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych w serwisach prowadzonych przez ALMATUR albo chciałbyś zgłosić zagadnienie związane z przetwarzaniem danych osobowych przez ALMATUR, możesz się skontaktować z przedstawicielem ALMATUR, wykorzystując dane kontaktowe: iod@Almatur.pl

Jeśli jesteś naszym zarejestrowanym użytkownikiem serwisów ALMATUR, informacje na temat ochrony Twoich danych osobowych znajdują się tutaj: przeczytaj pełną treść klauzuli

X
zadzwoń
X
x
Biuro Podróży i Turystyki Almatur
Turystyka niebanalna
Infolinia: 801 50 00 05
*opłata zgodnie z cennikiem Twojego operatora
pn.-pt. godz.09:00-18:00 sob. 10:00-14:00
Facebook Almatur
Tło strony almatur
Tło strony almatur OBOZY I KOLONIE WYCIECZKI I WCZASY KURSY JĘZYKOWE EGZOTYKA ZIELONE SZKOŁY ZIMA LEGIT. ISIC ZASADY PODRÓŻOWANIA
Tło strony almatur
Tło strony almatur
Kategoria:
Kraj:
Termin od: Termin do:
Tło strony almatur
Tło strony almatur
Skorzystaj z wyszukiwarki
Wycieczki i wczasy

Oferta turystyczna
Pozostałe produkty
Ważne informacje
« wróć do listy imprez
Austria - Narty w Tyrolu
Informacje
Galeria

» przejdź do galerii
Austria - Narty w Tyrolu - rozpoczęcie sezonu narciarskiego 2021/2022:
5 dni jazdy na nartach: 2 dni Kitzbühel www.kitzski.at + 3 dni SkiJuwel www.skijuwel.com

KITZBÜHEL to ponad 1.000 km tras i 359 wyciągów. Należą one do najnowocześniejszych na świecie: wspaniała infrastruktura, nowoczesne wyciągi, krótki czas oczekiwania, doskonale przygotowane trasy, urzekające widoki, przytulne schroniska i restauracje na stokach - to główne atuty tego regionu.

SKIJUWEL to ponad 100 km tras i 47 wyciągów. Zaliczany do 10 najlepszych regionów narciarskich w Tyrolu to połączenie kolejkami linowymi doliny Wildschönau z doliną Alpbachtal. Szeroka oferta tras zjazdowych od łagodnych wzniesień dla dzieci i początkujących, przez szerokie stoki dla amatorów zjazdów rekreacyjnych, aż po profesjonalne nartostrady przeznaczone dla zawodowców pragnących sprawdzić swoje umiejętności na odcinkach FIS-owskich. Dziewicze zbocza pokryte grubą warstwą białego puchu, długie trasy biegowe, odcinek z możliwością pomiaru prędkości, snowparki i serdeczna gościnność - to tylko niektóre z zalet regionu.

Program
1 dzień Wyjazd z poszczególnych miast według rozkładu jazdy, przejazd do Austrii, do miejscowości Niederau w dolinie Wildschönau. Przyjazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

2 - 3 dzień Śniadania i obiadokolacje w hotelu. Pobyt wypoczynkowy - możliwość uprawiania sportów zimowych – przejazd autokarem na narty – region Kitzbühel.

4 - 5 dzień i obiadokolacje w hotelu. Pobyt wypoczynkowy – możliwość uprawiania sportów zimowych. Wyjazdy autokarem na narty – region Skijuwel.

6 dzień Śniadanie w hotelu, przejazd autokarem na narty – Region Skijuwel, szusowanie na nartach, powrót do hotelu Skibusem – przystanek ok. 100 m od hotelu, ewentualnie jazda na stokach bezpośrednio przy hotelu. Krótki czas wolny, wykwaterowanie, kolacja i wyjazd w drogę powrotną. Nocny przejazd do Polski.

7 dzień Powrót do Polski w godzinach porannych.
Program fakultatywny
Za dodatkową odpłatnością proponujemy:

- Lunch - jedno danie typu Spagetti lub Wiener Schntizel - 10 EUR
- Lunch - zupa, danie główne typu Spagetti lub Wiener Schntizel + deser - 18 EUR
- Muzyczny wieczór tyrolski cena 10 EUR od osoby
- Kulig 18 EUR od osoby
- Wieczór saneczkowy 16 EUR od osoby
Zakwaterowanie
Hotel Alpenland*** to nowoczesny hotel w tyrolskim stylu z tradycją rodzinna od 1387 roku, położony w centrum Niederau w dolinie Wildschönau bezpośrednio przy wyciągach narciarskich. Istnieje możliwość zjazdu ze stoku przed hotelem bezpośrednio pod gondole.

Wszystkie pokoje w Hotelu Alpenland*** wyposażone są w łazienkę z prysznicem lub wannę, wc, telewizor, telefon, radio, sejf, balkon. Dla gości hotelowych bezpłatnie: korzystanie z siłowni, sauny i łaźni tureckiej, Internet, dyskoteka przy muzyce mechanicznej, Wildschönau Card (wstęp do muzeum "Z Bach“, skibus).
Świadczenia
Zakwaterowanie: 5 noclegów w hotelu Hotel Alpenland*** www.alp1.at w miejscowości Niederau / Wildschönau. Pokoje 2, 3 osobowe z łazienkami.
Wyżywienie: 5 śniadań w formie bufetu (produkty bio), 6 obiadokolacji – bufet, napoje bezalkoholowe oraz 0,25 l wina na osobę.
Transport: Autokar z klimatyzacją, toaletą, DVD, barkiem. Codzienny dowóz na narty (2 x Kitzbuehel, 3 x Skijuwel – ostatniego dnia powrót do hotelu skibusem)
Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A. EUROPA ZIMA SKI KL 30.000 EURO, NNW 15.000 PLN, BP 1.000 PLN, SS 1.000 PLN, OC 30.000 EUR +SZ+CP
Realizacja programu turystycznego. Opieka pilota.
Informacje praktyczne
Przekroczenie granic na podstawie ważnego dowodu osobistego (dotyczy obywateli UE) lub paszportu. Wymagany tzw. Paszport covidowy (UCC).
Cena podstawowa dotyczy wyjazdu z Katowic. Dopłaty za dojazdy z wybranych miejscowości w Polsce podane są w rozkładzie jazdy.
Przejazd: Katowice - Wildschönau (ok. 800 km).
Podczas wyjazdu mogą obowiązywać nakazy i obostrzenia związane z aktualną sytuacją epidemiczną. W szczególności uczestnicy muszą się liczyć z koniecznością posiadania Unijnego Certyfikatu Covid (do pobrania z Internetowego Konta Pacjenta) lub aktualnego testu. Należy zapoznać się z aktualnymi wytycznymi i zasadami dla podróżnych znajdującymi się na portalu MSZ - Polak za granicą: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/austria

Ze względu na aktualną sytuację epidemiczną w trakcie wyjazdu, ramowy program wycieczki może być zmodyfikowany, a dostęp do niektórych zwiedzanych miejsc ograniczony. Prosimy o zapoznanie się z aktualnymi informacjami na naszej stronie internetowej.
Informacje o cenie
Cena nie obejmuje:
- kosztów karnetów narciarskich:

KITZBÜHEL – 2 dni (15, 16.12.21) - 90 EUR os. dorosła
SKIJUWEL - 3 dni (17, 18, 19.12.21) - 90 EUR os. dorosła

lub

SKIJUWEL - 5 dni (15, 16, 17, 18, 19.12.21) - 170 EUR os. dorosła

- opłaty lokalnej – ok. 2,50 EUR od osoby powyżej 15 lat za dzień pobytu.
- programu fakultatywnego.

Podana cena imprezy nie zawiera obowiązkowych składek na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 10 zł oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy - 10 zł.
» Warunki uczestnictwa i Informacje dodatkowe     » Warunki promocji     » OWU Signal Iduna     » Obowiązek informacyjny    

Terminy i ceny:   Austria - Narty w Tyrolu   (skrót: ALPENLAND - KATN DBL HB)

Almatur to biuro podróży istniejące od 1956 roku o ugruntowanej pozycji na rynku.

Nasza oferta to blisko 500 wyjazdów wakacyjnych i wycieczek w najróżniejsze zakątki świata. Organizujemy wycieczki zagraniczne i wyjazdy dla młodzieży od Bosforu aż po Missisipi. Od początku istnienia jesteśmy niekwestionowanym liderem w turystyce młodzieżowej, organizujemy obozy młodzieżowe i kolonie dla dzieci, obozy sportowe, paintballowe oraz kursy językowe w kraju i za granicą. Z ogromnymi sukcesami organizujemy obozy rekreacyjne dla młodzieży, ponieważ stawiamy na aktywny wypoczynek. Nic tak nie odpręża po ciężkiej sesji jak wyjazd ze znajomymi na obozy studenckie, które zapewniają niecodzienne wrażenia. Jesteśmy także renomowanym organizatorem wyjazdów wakacyjnych dla dorosłych po kraju i w najdalsze zakątki świata. Oferujemy wczasy dla osób ceniących sobie elastyczność podczas wakacji rodzinnych czy też w programie "Single bez dopłat". Dbamy o obsługę na najwyższym poziomie oferując naszym stałym klientom programy lojalnościowe i zniżki, a także posiadamy atrakcyjne oferty typu "last minute wakacje". Proponujemy egzotyczne podróże w traperskim klimacie, wakacje dla młodzieży i obozy zimowe w najlepszej atmosferze. Zmieniamy się dla Ciebie tak jak zmienia się temperatura w różnych częściach świata, gdzie od ponad 60 lat organizujemy niezapomniane obozy wakacyjne.
Klauzula informacyjna Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.
Obozy i Kolonie
Obozy 2021
Zobacz
Pobierz katalog Kursy językowe 2021
Kursy językowe 2021
Zobacz
Wycieczki i Wczasy
Podróże 2021
Zobacz
Zielone Szkoły
Zielone Szkoły cz.1 2021
Zobacz
Zielone Szkoły
Zielone Szkoły cz.2 2021
Zobacz
Naszych Klientów ubezpiecza SIGNAL IDUNA Polska TU S.A.
Signal Iduna
Subwencja PFR
Signal Iduna
Legitymacje ISIC Legitymacja ISIC