Klauzula informacyjna

Jakich Twoich danych dotyczy przetwarzanie i kto jest ich administratorem?

Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, które Twoje dane osobowe będą przetwarzane oraz w jakim celu, i jakim sposobem, jest Biuro Podróży i Turystyki „ALMATUR-ŁÓDŹ” Sp. z o.o.. (dalej „Almatur”) z siedzibą i adresem w Łodzi przy ulicy Piotrkowska 59

Jaki jest cel i podstawa przetwarzania Twoich danych osobowych przez Almatur?

ALMATUR przetwarza Twoje dane osobowe, aby umożliwić korzystanie z serwisów prowadzonych przez ALMATUR, dopasowywać wyświetlane treści i reklamy do Twoich zainteresowań, prowadzić pomiary jakości i skuteczności, ulepszać treści oraz usługi, informować Cię o treściach i usługach ALMATUR i naszych Partnerów („Partnerzy”), których lista znajduje się tutaj, udostępniać w serwisach przestrzeń reklamową, prowadzić działania marketingu bezpośredniego, zapewniać bezpieczeństwo przetwarzania informacji, zarządzać systemami teleinformatycznymi oraz ochroną lub dochodzeniem roszczeń [sprawdź tutaj].

Podstawą przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes ALMATUR Obejmuje on ulepszanie usług, zapewnienie ich najlepszej jakości oraz informowanie o nich Użytkowników. Wyświetlanie w serwisach oferty dopasowanych do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). W niektórych naszych serwisach podstawą przetwarzania danych osobowych może być zgoda, o czym zawsze zostaniesz poinformowany. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Partnerzy, jako odrębni administratorzy danych osobowych, przetwarzają Twoje dane osobowe na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu lub zgody. Niektórzy z naszych Partnerów mogą również przetwarzać Twoje w taki sposób, aby wyświetlić Ci treści lub reklamy dopasowane do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). Potwierdzając zapoznanie się z niniejszą informacją, poprzez kliknięcie na „Przejdź do serwisu” lub zamknięcie tego okna jednocześnie zgadzasz się na to, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane w taki sposób jak tu zostało opisane. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Jakie masz uprawnienia wobec ALMATUR w zakresie przetwarzanych danych?

Możesz żądać od ALMATUR: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, a w niektórych przypadkach do ograniczenia przetwarzania oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także masz prawo wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, wtedy, gdy dane osobowe przetwarzane są na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora [sprawdź tutaj].

Masz prawo wnieść skargę dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Komu ALMATUR udostępnia Twoje dane osobowe?

ALMATUR, co do zasady nie udostępnia osobom trzecim Twoich danych osobowych, za wyjątkiem sytuacji, w których ALMATUR posiada ku temu podstawę prawną, w tym na żądanie podmiotów uprawnionych, lub kiedy jest to niezbędne do wykonania usług oferowanych przez ALMATUR, np. przedsiębiorcom zapewniającym hosting naszych serwisów.

Jak długo ALMATUR przechowuje Twoje dane osobowe?

ALMATUR przechowuje dane osobowe Użytkowników jedynie przez czas, jaki jest niezbędny dla zrealizowania celów, dla których dane zostały zebrane oraz pod warunkiem zachowania aktualności jednej z opisanych powyżej podstaw prawnych, bądź, gdy pojawiła się nowa podstawa, np. przepis prawa lub konieczność realizacji roszczeń w postępowaniu sądowym.

Z kim możesz się skontaktować, aby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez ALMATUR?

Jeśli masz pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych w serwisach prowadzonych przez ALMATUR albo chciałbyś zgłosić zagadnienie związane z przetwarzaniem danych osobowych przez ALMATUR, możesz się skontaktować z przedstawicielem ALMATUR, wykorzystując dane kontaktowe: iod@Almatur.pl

Jeśli jesteś naszym zarejestrowanym użytkownikiem serwisów ALMATUR, informacje na temat ochrony Twoich danych osobowych znajdują się tutaj: przeczytaj pełną treść klauzuli

X
zadzwoń
X
x
Biuro Podróży i Turystyki Almatur
Turystyka niebanalna
Infolinia: 801 50 00 05
*opłata zgodnie z cennikiem Twojego operatora
pn.-pt. godz.09:00-18:00 sob. 10:00-14:00
Facebook Almatur
Tło strony almatur
Tło strony almatur OBOZY I KOLONIE WYCIECZKI I WCZASY KURSY JĘZYKOWE EGZOTYKA ZIELONE SZKOŁY ZIMA LEGIT. ISIC ZASADY PODRÓŻOWANIA
Tło strony almatur
Tło strony almatur
Kategoria:
Kraj:
Termin od: Termin do:
Tło strony almatur
Tło strony almatur
Skorzystaj z wyszukiwarki
Wycieczki i wczasy

Oferta turystyczna
Pozostałe produkty
Ważne informacje
« wróć do listy imprez
Babciu! Dziadku! Przeżyjmy to razem! - Lesko Zamek Bieszczady
Informacje layout
Galeria

» przejdź do galerii
W trakcie 11 dni pobytu w Bieszczadach czeka na Was wiele atrakcji i zabawy :)

Program
Ideą zorganizowanych wspólnych rodzinnych wyjazdów dziadków z wnukami jest integracja i zabawa pokoleń. Dlatego też istnieje możliwość urozmaicenia pobytu wczasowego opisanym poniżej dodatkowo płatnym na miejscu programem animacyjnym. To idealna propozycja dla dziadków opiekujących się swoimi wnukami w okresie wakacji, którzy chcieliby im zaproponować coś więcej, niż kolejny odcinek tej samej bajki. To również fantastyczne rozwiązanie, by młodsze dzieci mogły zapoznać się z klimatem obozowym. Osoby nie posiadające wnuków lub preferujące odpoczynek bez nich zapraszamy do przyjazdu na pobyt wypoczynkowy w cenie zamieszczonej w tabelce z terminami.

W zdrowym ciele zdrowy duch – jak za dawnych czasów przystało, każdy dzień rozpoczynać będziemy poranną gimnastyką.

Dzień 1.
Przyjazd. Obiadokolacja, spotkanie organizacyjne. Nocleg.
Dzień 2.
Po śniadaniu czas wolny na indywidualne zapoznanie się z okolicą. Po obiedzie test sprawnych dłoni i pracy zespołowej. Wspólnie ustalimy tematykę i stworzymy konstrukcje za pomocą specjalnych patyczków, może to będzie wesołe miasteczko, farma albo plac zabaw naszych marzeń… Po kolacji dobra zabawa gwarantowana, spróbujemy swoich sił w grze w kalambury! Odrobina konkurencji jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodziła, wygrają dzieci czy dorośli?
Dzień 3.
Po śniadaniu wycieczka do Polańczyka i rejs po jeziorze Solińskim zakończony spacerem po Bieszczadzkich Krupówkach przy zaporze w Solinie. Po obiedzie pozostawiamy Wam czas na odpoczynek po wyjeździe oraz telefony do najbliższych. Po kolacji chwila na wyzwolenie swojej artystycznej duszy: zrobimy pocztówkę dla najbliższych, którą jutro wyślecie we własnoręcznie specjalnie przyozdobionej kopercie.
Dzień 4.
Po śniadaniu czas do Waszej dyspozycji, łapcie wszystkie promienie słońca. Nie zapomnijcie wysłać kartki do rodziców!:) Po obiedzie puścimy wodze wyobraźni podczas tworzenia pomysłowych grafik na torbach bawełnianych. Po kolacji w myśl zasady: Śpiewać każdy może! - wieczór karaoke.
Dzień 5.
Po śniadaniu zorganizujemy Olimpiadę – rozruszamy całe nasze ciało. Po obiedzie niecodzienna atrakcja, spływ pontonowy Doliną Sanu, jest to niezapomniana przygoda i widoki zapierające dech w piersiach. Wszystko odbywa się pod okiem instruktora w kamizelkach ratunkowych. Po kolacji rodzinne rozgrywki, przygotujcie swoje szare komórki na wieczór gier planszowych.
Dzień 6.
Po śniadaniu odkryjemy tajniki pracy bieszczadzkich policjantów. Po obiedzie spotkanie z przewodnikiem – zwiedzanie zabytków Leska (Synagoga, Kirkut, Ratusz, Kościół Parafialny, Źródełka Leskie). Po kolacji niecodzienna rywalizacja wnuków i dziadków – wyścigi rzędów.
Dzień 7.
Dzień relaksu! Cały dzień do Waszej dyspozycji. Robimy to, czego dusza zapragnie. Spacer? Gry planszowe? Gra w piłkę? Plażowanie, a może słodkie leniuchowanie? :) Dla chętnych możliwość wyjazdu do Energylandii!
Dzień 8.
Po śniadaniu poczujemy się jak ryba w wodzie podczas szaleństw w pobliskim aquaparku. Po obiedzie gra terenowa – szukanie skarbu pozostawionego przez Kmitów. Po kolacji każdy zajmuje wygodne miejsce, czeka na nas kino letnie – film, popcorn, pełne odprężenie…
Dzień 9.
Po śniadaniu czeka na nas poważny projekt: mieszkańcy mini zoo. Naszym zadaniem jest stworzyć zwierzęcą rodzinę, macie już pomysł na swoje stworzonko? :) Po obiedzie przygotowania do wieczornej imprezy, główna misja: maski i ozdobniki do zrobienia super zdjęć. Po kolacji szaleństwo na parkiecie i bal maskowy w rytmach największych przebojów, podczas którego śmiałkowie mogą wykazać się wyjątkowymi umiejętnościami w wakacyjnym mam talent. Niech żyje bal! :)
Dzień 10.
Po śniadaniu ostatnia szansa na złapanie najcieplejszych promieni słońca. Po obiedzie nie zapomnijcie o kupnie pamiątek! W ramach kolacji pożegnalne ognisko. Po kolacji krótkie spotkanie podsumowujące z upominkami.
Dzień 11.
Śniadanie. Wyjazd w godzinach wczesnorannych.
Program fakultatywny

Energylandia - Park Rozrywki - 300 zł
Fotorelacja obozowa - do pobrania online (40 zł/rodzinę) - 40 zł
Wyprawa po Bieszczadzkich Bezdrożach autami terenowymi 4x4 (czas trwania ok. 45-60 min) - 75 zł
Zakwaterowanie
10 noclegów w Lesko Zamek w pokojach 2-,3-,4-, 5- osobowych z pełnym węzłem sanitarnym i TV SAT. Do dyspozycji: basen, boisko do siatkówki, zaplecze rekreacyjne, bezpłatne WiFi na terenie obiektu.
Świadczenia

Zakwaterowanie: 10 noclegów w Lesko Zamek w pokojach 2-,3-,4-,5- osobowych z pełnym węzłem sanitarnym i TV SAT.
Wyżywienie: 10 śniadań, 9 obiadów i podwieczorków, 10 kolacji. Zamiast obiadu, w dniu wyjazdu prowiant na drogę powrotną. Śniadania i kolacja w formie bufetu, obiad serwowany do stolika.
Transport: Autokar turystyczny
Ubezpieczenie NNW: Signal Iduna S.A.
Realizacja programu turystycznego.
Opieka pilota.
Informacje praktyczne

Koszty pobierane za całą grupę są dzielone na wszystkich uczestników. Kolejność realizacji programu może ulec zmianie.
Dla osób chcących skorzystać z oferty wczasowej bez realizacji programu animacyjnego nie będzie pobierana obowiązkowa opłata na miejscu (po uprzednim zgłoszeniu tego faktu do biura)
Zakup wycieczek fakultatywnych nieznacznie wpłynie na realizację programu obozowego.
Planowany dojazd do ośrodka ok. godz. 20:45, planowany wyjazd z ośrodka ok. godz. 06:45. Dojazd własny: zapraszamy nie wcześniej niż na godz. 16:00, wyjazd nie później niż o godz. 10:00.
Wycieczki fakultatywne mogą zostać anulowane z powodu zbyt małej liczby zapisanych osób.
Termin realizacji fotorelacji - około 2-3 tygodnie po zakończeniu turnusu.
Adres obiektu: Lesko Zamek, ul. J. Piłsudskiego 7, 38-600 Lesko.
Informacje o cenie
Cena zawiera:

Zakwaterowanie: 10 noclegów w Lesko Zamek w pokojach 2-,3-,4-,5- osobowych z pełnym węzłem sanitarnym i TV SAT.
Wyżywienie: 10 śniadań, 9 obiadów i podwieczorków, 10 kolacji. Zamiast obiadu, w dniu wyjazdu prowiant na drogę powrotną. Śniadania i kolacja w formie bufetu, obiad serwowany do stolika.
Ubezpieczenie NNW: Signal Iduna S.A.

Cena nie zawiera:

Cena nie obejmuje dopłaty za transport z miast wyszczególnionych w planie podróży
Kosztów realizacji programu animacyjnego - koszt 200 zł
Kosztów imprez fakultatywnych
» Warunki uczestnictwa i Informacje dodatkowe     » Warunki promocji     » OWU Signal Iduna     » Obowiązek informacyjny    

Terminy i ceny:   Babciu! Dziadku! Przeżyjmy to razem! - Lesko Zamek Bieszczady   (skrót: BABCIU DZIADKU PRZEZYJMY TO RAZEM PAX FB)
17.07 - 27.07.2022
 11 dni / APSZ0717
1699 zł Plan podróżyRezerwuj

Almatur to biuro podróży istniejące od 1956 roku o ugruntowanej pozycji na rynku.

Nasza oferta to blisko 500 wyjazdów wakacyjnych i wycieczek w najróżniejsze zakątki świata. Organizujemy wycieczki zagraniczne i wyjazdy dla młodzieży od Bosforu aż po Missisipi. Od początku istnienia jesteśmy niekwestionowanym liderem w turystyce młodzieżowej, organizujemy obozy młodzieżowe i kolonie dla dzieci, obozy sportowe, paintballowe oraz kursy językowe w kraju i za granicą. Z ogromnymi sukcesami organizujemy obozy rekreacyjne dla młodzieży, ponieważ stawiamy na aktywny wypoczynek. Nic tak nie odpręża po ciężkiej sesji jak wyjazd ze znajomymi na obozy studenckie, które zapewniają niecodzienne wrażenia. Jesteśmy także renomowanym organizatorem wyjazdów wakacyjnych dla dorosłych po kraju i w najdalsze zakątki świata. Oferujemy wczasy dla osób ceniących sobie elastyczność podczas wakacji rodzinnych czy też w programie "Single bez dopłat". Dbamy o obsługę na najwyższym poziomie oferując naszym stałym klientom programy lojalnościowe i zniżki, a także posiadamy atrakcyjne oferty typu "last minute wakacje". Proponujemy egzotyczne podróże w traperskim klimacie, wakacje dla młodzieży i obozy zimowe w najlepszej atmosferze. Zmieniamy się dla Ciebie tak jak zmienia się temperatura w różnych częściach świata, gdzie od ponad 60 lat organizujemy niezapomniane obozy wakacyjne.
Klauzula informacyjna Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Obozy i Kolonie
Obozy 2022
Zobacz
Wycieczki i Wczasy
Podróże 2022
Zobacz
Egzotyka
Egzotyka 2022
Zobacz
Zielone Szkoły
Zielone Szkoły cz.1
Zobacz
Zielone Szkoły
Zielone Szkoły cz.2
Zobacz
Zielone Szkoły
Zielone Szkoły cz.3
Zobacz

Naszych Klientów ubezpiecza SIGNAL IDUNA Polska TU S.A.
Signal Iduna
Subwencja PFR
Signal Iduna
Legitymacje ISIC Legitymacja ISIC