Klauzula informacyjna

Jakich Twoich danych dotyczy przetwarzanie i kto jest ich administratorem?

Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, które Twoje dane osobowe będą przetwarzane oraz w jakim celu, i jakim sposobem, jest Biuro Podróży i Turystyki „ALMATUR-ŁÓDŹ” Sp. z o.o.. (dalej „Almatur”) z siedzibą i adresem w Łodzi przy ulicy Piotrkowska 59

Jaki jest cel i podstawa przetwarzania Twoich danych osobowych przez Almatur?

ALMATUR przetwarza Twoje dane osobowe, aby umożliwić korzystanie z serwisów prowadzonych przez ALMATUR, dopasowywać wyświetlane treści i reklamy do Twoich zainteresowań, prowadzić pomiary jakości i skuteczności, ulepszać treści oraz usługi, informować Cię o treściach i usługach ALMATUR i naszych Partnerów („Partnerzy”), których lista znajduje się tutaj, udostępniać w serwisach przestrzeń reklamową, prowadzić działania marketingu bezpośredniego, zapewniać bezpieczeństwo przetwarzania informacji, zarządzać systemami teleinformatycznymi oraz ochroną lub dochodzeniem roszczeń [sprawdź tutaj].

Podstawą przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes ALMATUR Obejmuje on ulepszanie usług, zapewnienie ich najlepszej jakości oraz informowanie o nich Użytkowników. Wyświetlanie w serwisach oferty dopasowanych do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). W niektórych naszych serwisach podstawą przetwarzania danych osobowych może być zgoda, o czym zawsze zostaniesz poinformowany. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Partnerzy, jako odrębni administratorzy danych osobowych, przetwarzają Twoje dane osobowe na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu lub zgody. Niektórzy z naszych Partnerów mogą również przetwarzać Twoje w taki sposób, aby wyświetlić Ci treści lub reklamy dopasowane do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). Potwierdzając zapoznanie się z niniejszą informacją, poprzez kliknięcie na „Przejdź do serwisu” lub zamknięcie tego okna jednocześnie zgadzasz się na to, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane w taki sposób jak tu zostało opisane. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Jakie masz uprawnienia wobec ALMATUR w zakresie przetwarzanych danych?

Możesz żądać od ALMATUR: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, a w niektórych przypadkach do ograniczenia przetwarzania oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także masz prawo wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, wtedy, gdy dane osobowe przetwarzane są na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora [sprawdź tutaj].

Masz prawo wnieść skargę dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Komu ALMATUR udostępnia Twoje dane osobowe?

ALMATUR, co do zasady nie udostępnia osobom trzecim Twoich danych osobowych, za wyjątkiem sytuacji, w których ALMATUR posiada ku temu podstawę prawną, w tym na żądanie podmiotów uprawnionych, lub kiedy jest to niezbędne do wykonania usług oferowanych przez ALMATUR, np. przedsiębiorcom zapewniającym hosting naszych serwisów.

Jak długo ALMATUR przechowuje Twoje dane osobowe?

ALMATUR przechowuje dane osobowe Użytkowników jedynie przez czas, jaki jest niezbędny dla zrealizowania celów, dla których dane zostały zebrane oraz pod warunkiem zachowania aktualności jednej z opisanych powyżej podstaw prawnych, bądź, gdy pojawiła się nowa podstawa, np. przepis prawa lub konieczność realizacji roszczeń w postępowaniu sądowym.

Z kim możesz się skontaktować, aby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez ALMATUR?

Jeśli masz pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych w serwisach prowadzonych przez ALMATUR albo chciałbyś zgłosić zagadnienie związane z przetwarzaniem danych osobowych przez ALMATUR, możesz się skontaktować z przedstawicielem ALMATUR, wykorzystując dane kontaktowe: iod@Almatur.pl

Jeśli jesteś naszym zarejestrowanym użytkownikiem serwisów ALMATUR, informacje na temat ochrony Twoich danych osobowych znajdują się tutaj: przeczytaj pełną treść klauzuli

X
zadzwoń
X
x
Biuro Podróży i Turystyki Almatur
Turystyka niebanalna
Infolinia: 801 50 00 05
*opłata zgodnie z cennikiem Twojego operatora
pn.-pt. godz.09:00-18:00 sob. 10:00-14:00
Facebook Almatur
Tło strony almatur
Tło strony almatur OBOZY I KOLONIE WYCIECZKI I WCZASY KURSY JĘZYKOWE EGZOTYKA ZIELONE SZKOŁY ZIMA LEGIT. ISIC ZASADY PODRÓŻOWANIA
Tło strony almatur
Tło strony almatur
Kategoria:
Kraj:
Termin od: Termin do:
Tło strony almatur
Tło strony almatur
Skorzystaj z wyszukiwarki
Obozy i kolonie

Obozy Wola Michowa 14 Bieszczady
Oferta turystyczna
Pozostałe produkty
Ważne informacje
« wróć do listy imprez
Bieszczady - rajd konny - 11 dni (wiek )
» sprawdź podobne oferty

Informacje
Galeria

» przejdź do galerii
Rajd konny - ponad 150 kolimetrów bezdrożami Bieszczad (14-18 lat)

Ponad 100 kilometrów konno i ponad 60 km wozem traperskim - czyli 10 dni konnej wędrówki poprzez Bieszczadzkie ostępy. Propozycja skierowana do młodzieży, która opanowała podstawy jazdy konnej (minimum samodzielne galopowanie oraz jazdę konną w terenie). Będzie dziko, będzie pasjonująco. W zakolu rzeki Osławy rozbijemy obóz, który stanie się naszym domem na czas trwania rajdu. W jego "sercu" stanie wigwam - miejsce, w którym będziemy przygotowywać posiłki. Przez tych kilka dni doświadczymy życia prawdziwych "bieszczadników". Towarzyszyć nam będzie dwoje z nich. Porzucimy znane wygody, żyjąc w zgodzie z naturą i spędzając wieczory przy ogniskach. Odwiedzimy Solinę, Balnicę, Przełęcz Żebraka, Studenckie Chaty i Bazy Namiotowe w Huczwicy i Rabe, dotrzemy do tunelu kolejowego na Przełęczy Łupkowskiej. Naszym wędrówkom towarzyszyć będzie traperski wóz. Tylko dla odważnych: nauka powożenia. Zdobyte w trakcie wędrówki umiejętności sprawdzimy na huculskiej ścieżce. Nie zabraknie dodatkowych atrakcji: zrealizujemy 20-kilomterowy spływ kajakami Soliną, połączony ze zwiedzaniem Skansenu Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku; odbędziemy przejażdżkę kolejką wąskotorową na trasie Majdan - Dołżyca - Majdan; weźmiemy udział w zajęciach team building; popływamy na basenie w Lesku.

Program
1 dzień:
Przyjazd do Woli Michowej w godzinach wieczornych. Zakwaterowanie i kolacja z ogniskiem. Zapoznanie z instruktorami i innymi uczestnikami rajdu. Nocleg. 2 dzień:
Po śniadaniu dzień treningowo zapoznawczy – podział na grupy, zajęcia z końmi i sportowo rekreacyjne (team building). W trakcie zajęć przerwa na obiad. Kolacja i nocleg.
3 dzień:
Po wczesnym śniadaniu start pierwszej grupy na konną 15-kilometrową trasę po okolicy, druga grupa - nauka zaprzęgania i powożenia wozu traperskiego (zajęcia dla obu grup prowadzone zamiennie). Po południu wyjazd na basen do Leska. W trakcie wyjazdu zwiedzanie Soliny i zapory w Solinie oraz obiad w Myczkowcach. Po powrocie kolacja i nocleg.
4 dzień:
Po śniadaniu wyjazd w dwóch grupach dwiema trasami konno (około 25 kilometrów) i wozem traperskim (około 15 kilometrów) do Tunelu na Przełęczy Łupkowskiej. Powrót ta samą trasą. Kolacja i nocleg.
5 dzień:
Po śniadaniu wyjazd konno (około 20 kilometrów) i wozem traperskim (około 10 kilometrów) do Balnicy na przejażdżkę kolejką wąskotorową. Przejazd kolejką z Balnicy do Majdanu i z Majdanu do Balnicy. Powrót do bazy. Kolacja i nocleg.
6 dzień:
Po śniadaniu wyjazd busami do miejscowości Zagórz i 20-kilometrowy spływ kajakami Soliną, połączony ze zwiedzaniem Skansenu Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku. Powrót do bazy, zajęcia team buildingowe. Kolacja przy ognisku, nocleg.
7 i 8 dzień:
Po śniadaniu pakowanie obozu na wóz traperski i wyjazd konno (około 30 kilometrów) i wozem traperskim (około 15 kilometrów) przez Przełęcz Żebraka, Huczwice, Jeziorko Bobrowe do studenckiej bazy namiotowej Rabe. Kolacja z kociołka cygańskiego. Nocleg w Rabe. Następnego dnia po śniadaniu pakowanie i powrót ta samą trasą konno (około 30 kilometrów) i wozem traperskim (około 30 kilometrów) do Woli Michowej. Kolacja i nocleg.
9 dzień:
Po śniadaniu konno (około 25 kilometrów) i wozem traperskim (około 15 kilometrów) wyjazd do Bacówki Osławica przez Smolnik. Powrót do bazy tą samą trasą. Kolacja i nocleg.
10 dzień:
Po śniadaniu jazda samodzielna z przeszkodami „ścieżką huculska”. Ognisko pożegnalne i nocleg.
11 dzień:
Po śniadaniu wyjazd w drogę powrotną.
Zakwaterowanie
10 noclegów w namiotach 2-osobowych, wyposażonych w materace, w miejscach zapewniających dostęp do toalet i ciepłej wody. W przypadku deszczowej pogody uczestnicy będą mogli skorzystać z bieszczadzkiej Tawerny do celów noclegowych i socjalnych.
Świadczenia
Zakwaterowanie: 10 noclegów. Wyżywienie: 3 posiłki dziennie: śniadania przygotowywane samodzielnie z produktów dostarczonych przez obsługę rajdu; prowiant na obiad, na czas jazdy, uczestnicy przygotowują samodzielnie przy śniadaniu; ciepłe kolacje w miejscu zakwaterowania. Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant za obiad na drogę powrotną. Transport: autokar turystyczny z klimatyzacją.
Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A.: NNW 15.000 PLN. Opieka wychowawców – instruktorów. Realizacja programu.
Informacje praktyczne
Zastrzegany, że trasa rajdu i kolejność przejazdu mogą ulec zmianie.
Na rajd należy zabrać strój do jazdy konnej, atestowany toczek lub kask do jazdy konnej, buty za kostkę z gładką podeszwą, pelerynę lub kurtkę przeciwdeszczową, wygodne spodnie (dresy), strój kąpielowy, ręczniki i ręcznik kąpielowy. Należy także zabrać rzeczy, które zabiera się na typowy wyjazd pod namiot (śpiwór, latarkę, menażkę, sztućce, kubek, ciepłe ubranie na noc, sweter).

Rajd przeznaczony jest dla osób, które znają już podstawy jazdy konnej, minimum samodzielnie galopują oraz jeździły już konno w terenie.
Informacje o cenie
Cena nie obejmuje:

- dopłat za transport wyszczególnionych w planie podróży

- opłaty za realizację programu (bilety wstępu do zwiedzanych obiektów i na basen) – 50 zł (płatne na miejscu),

- obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 2 zł,

- obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy - 2 zł.
» Warunki uczestnictwa i Informacje dodatkowe     » Warunki promocji     » OWU Signal Iduna     » Obowiązek informacyjny    

Terminy i ceny:   Bieszczady - rajd konny - 11 dni   (skrót: RAJD KONNY BIESZCZADY PAX FB)

Almatur to biuro podróży istniejące od 1956 roku o ugruntowanej pozycji na rynku.

Nasza oferta to blisko 500 wyjazdów wakacyjnych i wycieczek w najróżniejsze zakątki świata. Organizujemy wycieczki zagraniczne i wyjazdy dla młodzieży od Bosforu aż po Missisipi. Od początku istnienia jesteśmy niekwestionowanym liderem w turystyce młodzieżowej, organizujemy obozy młodzieżowe i kolonie dla dzieci, obozy sportowe, paintballowe oraz kursy językowe w kraju i za granicą. Z ogromnymi sukcesami organizujemy obozy rekreacyjne dla młodzieży, ponieważ stawiamy na aktywny wypoczynek. Nic tak nie odpręża po ciężkiej sesji jak wyjazd ze znajomymi na obozy studenckie, które zapewniają niecodzienne wrażenia. Jesteśmy także renomowanym organizatorem wyjazdów wakacyjnych dla dorosłych po kraju i w najdalsze zakątki świata. Oferujemy wczasy dla osób ceniących sobie elastyczność podczas wakacji rodzinnych czy też w programie "Single bez dopłat". Dbamy o obsługę na najwyższym poziomie oferując naszym stałym klientom programy lojalnościowe i zniżki, a także posiadamy atrakcyjne oferty typu "last minute wakacje". Proponujemy egzotyczne podróże w traperskim klimacie, wakacje dla młodzieży i obozy zimowe w najlepszej atmosferze. Zmieniamy się dla Ciebie tak jak zmienia się temperatura w różnych częściach świata, gdzie od ponad 60 lat organizujemy niezapomniane obozy wakacyjne.
Klauzula informacyjna Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.
Obozy i Kolonie
Obozy 2021
Zobacz
Pobierz katalog Kursy językowe 2021
Kursy językowe 2021
Zobacz
Wycieczki i Wczasy
Podróże 2021
Zobacz
Zielone Szkoły
Zielone Szkoły cz.1 2021
Zobacz
Zielone Szkoły
Zielone Szkoły cz.2 2021
Zobacz
Naszych Klientów ubezpiecza SIGNAL IDUNA Polska TU S.A.
Signal Iduna
Subwencja PFR
Signal Iduna
Legitymacje ISIC Legitymacja ISIC