Klauzula informacyjna

Jakich Twoich danych dotyczy przetwarzanie i kto jest ich administratorem?

Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, które Twoje dane osobowe będą przetwarzane oraz w jakim celu, i jakim sposobem, jest Biuro Podróży i Turystyki „ALMATUR-ŁÓDŹ” Sp. z o.o.. (dalej „Almatur”) z siedzibą i adresem w Łodzi przy ulicy Piotrkowska 59

Jaki jest cel i podstawa przetwarzania Twoich danych osobowych przez Almatur?

ALMATUR przetwarza Twoje dane osobowe, aby umożliwić korzystanie z serwisów prowadzonych przez ALMATUR, dopasowywać wyświetlane treści i reklamy do Twoich zainteresowań, prowadzić pomiary jakości i skuteczności, ulepszać treści oraz usługi, informować Cię o treściach i usługach ALMATUR i naszych Partnerów („Partnerzy”), których lista znajduje się tutaj, udostępniać w serwisach przestrzeń reklamową, prowadzić działania marketingu bezpośredniego, zapewniać bezpieczeństwo przetwarzania informacji, zarządzać systemami teleinformatycznymi oraz ochroną lub dochodzeniem roszczeń [sprawdź tutaj].

Podstawą przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes ALMATUR Obejmuje on ulepszanie usług, zapewnienie ich najlepszej jakości oraz informowanie o nich Użytkowników. Wyświetlanie w serwisach oferty dopasowanych do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). W niektórych naszych serwisach podstawą przetwarzania danych osobowych może być zgoda, o czym zawsze zostaniesz poinformowany. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Partnerzy, jako odrębni administratorzy danych osobowych, przetwarzają Twoje dane osobowe na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu lub zgody. Niektórzy z naszych Partnerów mogą również przetwarzać Twoje w taki sposób, aby wyświetlić Ci treści lub reklamy dopasowane do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). Potwierdzając zapoznanie się z niniejszą informacją, poprzez kliknięcie na „Przejdź do serwisu” lub zamknięcie tego okna jednocześnie zgadzasz się na to, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane w taki sposób jak tu zostało opisane. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Jakie masz uprawnienia wobec ALMATUR w zakresie przetwarzanych danych?

Możesz żądać od ALMATUR: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, a w niektórych przypadkach do ograniczenia przetwarzania oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także masz prawo wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, wtedy, gdy dane osobowe przetwarzane są na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora [sprawdź tutaj].

Masz prawo wnieść skargę dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Komu ALMATUR udostępnia Twoje dane osobowe?

ALMATUR, co do zasady nie udostępnia osobom trzecim Twoich danych osobowych, za wyjątkiem sytuacji, w których ALMATUR posiada ku temu podstawę prawną, w tym na żądanie podmiotów uprawnionych, lub kiedy jest to niezbędne do wykonania usług oferowanych przez ALMATUR, np. przedsiębiorcom zapewniającym hosting naszych serwisów.

Jak długo ALMATUR przechowuje Twoje dane osobowe?

ALMATUR przechowuje dane osobowe Użytkowników jedynie przez czas, jaki jest niezbędny dla zrealizowania celów, dla których dane zostały zebrane oraz pod warunkiem zachowania aktualności jednej z opisanych powyżej podstaw prawnych, bądź, gdy pojawiła się nowa podstawa, np. przepis prawa lub konieczność realizacji roszczeń w postępowaniu sądowym.

Z kim możesz się skontaktować, aby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez ALMATUR?

Jeśli masz pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych w serwisach prowadzonych przez ALMATUR albo chciałbyś zgłosić zagadnienie związane z przetwarzaniem danych osobowych przez ALMATUR, możesz się skontaktować z przedstawicielem ALMATUR, wykorzystując dane kontaktowe: iod@Almatur.pl

Jeśli jesteś naszym zarejestrowanym użytkownikiem serwisów ALMATUR, informacje na temat ochrony Twoich danych osobowych znajdują się tutaj: przeczytaj pełną treść klauzuli

X
zadzwoń
X
x
Biuro Podróży i Turystyki Almatur
Turystyka niebanalna
Infolinia: 801 50 00 05
*opłata zgodnie z cennikiem Twojego operatora
pn.-pt. godz.09:00-18:00 sob. 10:00-14:00
Facebook Almatur
Tło strony almatur
Tło strony almatur OBOZY I KOLONIE WYCIECZKI I WCZASY KURSY JĘZYKOWE EGZOTYKA ZIELONE SZKOŁY ZIMA LEGIT. ISIC ZASADY PODRÓŻOWANIA
Tło strony almatur
Tło strony almatur
Kategoria:
Kraj:
Termin od: Termin do:
Tło strony almatur
Tło strony almatur
Skorzystaj z wyszukiwarki
Wycieczki i wczasy

Wczasy Mikołaja Kopernika 5
Oferta turystyczna
Pozostałe produkty
Ważne informacje
« wróć do listy imprez
Busko Zdrój - Bristol ApartHotel CLASSIC
Informacje
Galeria

» przejdź do galerii
Busko Zdrój - znane jako uzdrowisko już w XII w. położone jest w południowej części województwa świętokrzyskiego. Miasto znajduje się w czołówce kurortów uzdrowiskowych w kraju oraz za granicą. Największymi bogactwami Buska-Zdroju są woda siarczkowa oraz solanka jodkowa, a także produkowana od 1960 roku naturalna woda mineralna "Buskowianka Zdrój". Bogata oferta kuracji zalecanych przy schorzeniach narządu ruchu, problemach dermatologicznych oraz leczeniu cukrzycy, dny moczanowej
i miażdżycy, przyciąga co roku liczne grono kuracjuszy. Busko-Zdrój to jedno z najbardziej słonecznych miast w Polsce, a dzięki wielu atrakcjom, wliczając miejscowe i okoliczne zabytki, wydarzenia kulturalne w regionie oraz piękne okolice krajobrazowe z licznymi szlakami i ścieżkami turystycznymi, zachęca kolejnych turystów do odwiedzin. W 2021 roku planowane jest otwarcie w Busku jednej z największych tężni solankowych w Polsce.
"Że Busko-Zdrój działa magicznie, wiadomo od dawna, a przynajmniej od 1836 r., kiedy otwarto tu uzdrowisko z przepięknymi "Łazienkami" zaprojektowanymi przez Henryka Marconiego. Odtąd ściągają tu kuracjusze z całej Polski i nie tylko, by korzystać z miejscowych wód, a zwłaszcza cudotwórczych kąpieli siarczkowych. Kto raz przyjedzie, stale tu powraca. Mnie się to także przydarzyło…"
Elżbieta Dzikowska
Fragment wstępu do albumu: "Busko-Zdrój. Magiczna kraina".

Program
Pobyt wypoczynkowy. Możliwość odpłatnego korzystania z zabiegów leczniczych oraz SPA oraz uroków i atrakcji w okolicy.
Program fakultatywny
ATRAKCJE W OKOLICY:

Okolice Buska-Zdroju przyciągają zarówno kuracjuszy, jak i turystów. Chętnie przyjeżdżają tu osoby, które cenią sobie odpoczynek na łonie natury, połączony z interesującą ofertą kulturalną oraz możliwością zwiedzania cennych zabytków:

Mikułowice (ok.3 km) – Olejarnia Zagłoby to mała manufaktura w której produkuje się smaczne i zdrowe oleje jadalne. Takie były przysmakiem na świątecznym stole na polskiej wsi.

Pińczów (ok. 17 km) – miasto malowniczo położone nad Nidą, gdzie znajduje się zabytkowa bożnica wybudowana w latach 1594-1609 - jedna z najstarszych synagog zachowanych w Polsce.

Wiślica (ok. 17 km) z monumentalną kolegiatą, Domem Długosza i przepływającą przez miasto rzeką Nidą.

Solec-Zdrój (ok. 20 km) - jeden z najspokojniejszych polskich kurortów.

Nowy Korczyn (ok. 21 km) – miasto, które odegrało niebagatelną rolę w historii Polski.

Michałów (ok. 21 km) - siedziba sławnej w świecie stadniny koni arabskich. Wśród znakomitych klientów stadniny są Shirley Watts i jej mąż Charlie Watts, perkusista The Rolling Stones, Paolo Gucci, włoski dyktator mody i amerykański reżyser Mike Nichols - twórcę „Absolwenta”.

Pacanów (ok. 25 km) z Europejskim Centrum Bajki - znany dzięki postaci Koziołka Matołka.

Szydłów - polskie Carcassonne (ok. 30 km) - średniowieczny sen o idealnym mieście.

Kurozwęki (ok. 37 km) - z okazałym pałacem, a dawnym zamkiem (obecnie hotel). Wokół pałacu dostępne są ciekawe atrakcje: osobliwa hodowla bizonów amerykańskich, dzięki której organizowane jest bizon safari, Mini ZOO oraz słynny labirynt w kukurydzy.
Zakwaterowanie
Bristol ApartHotel

Położenie: Nowoczesne apartamenty znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Zdrojowego w Busku-Zdroju i oddalone są o ok. 150 m. od budynku hotelu Bristol**** Art & Medical SPA. Obiekt posiada 34 apartamenty, które wykończone są nawiązując wystrojem do Hotelu Bristol**** Art & Medical SPA. Apartamenty urządzone są w nowoczesnym stylu i ciekawej kolorystyce, a gustownie dobrane wyposażenie i wygodne meble sprawiają, że pokoje służą zarówno odpoczynkowi, jak i pracy. Wszystkie apartamenty wyposażone są w funkcjonalne aneksy kuchenne, balkon lub taras. Dodatkową atrakcją Bristol ApartHotel jest Zielony Dach, na którym można wypoczywać w słoneczne dni.

CLASSIC (2 – 3 osobowe) - apartamenty o powierzchni 24-34 m2 - jednopokojowy apartament z wydzieloną częścią wypoczynkową i w pełni wyposażonym aneksem kuchennym (kuchenka mikrofalowa, płyta grzewcza, okap, czajnik, lodówka, zestaw garnków, komplet talerzy oraz sztućców dla 4 osób). Część dzienna połączona z sypialnią – 2 miejsca do spania (łóżko małżeńskie lub 2 osobne łóżka) oraz rozkładana sofa (140 cm x 200 cm), telewizor 32 cali, stół z krzesłami, stolik kawowy. Łazienka – prysznic, suszarka do włosów, ręczniki dla każdej osoby.

Do dyspozycji gości:

Cafe Bristol – co weekend odbywają się tu koncerty. Dla naszych Gości bezpłatne. Restauracja – możliwość zamówienia dań z karty. Bezpłatne korzystanie z infrastruktury w hotelu Bristol Art & Medical Spa: basen oczyszczany nanosrebrem - codzienne zajęcia aquafitness; sala cardio; kompleks saun: fińska, parowa, biosauna i infrared; jacuzzi; ścieżka Kneippa. Na terenie całego obiektu bezpłatne Wi-Fi. Możliwość bezpłatnego wypożyczenia rowerów oraz kijków do nordic walking. Pakingi (ilość miejsc ograniczona); zewnętrzny gratis oraz garaż płatny 20 zł/doba wymagana wcześniejsza rezerwacja. Oba parkingi monitorowane niestrzeżone. Za dodatkową odpłatnością możliwość skorzystania z zabiegów leczniczych, pielęgnacyjnych i kosmetycznych w Medical & SPA oraz zorganizowania spływu kajakowego.
Świadczenia
Zakwaterowanie: 7 noclegów.

Wyżywienie: We własnym zakresie – na miejscu możliwość wykupienia śniadań (50 zł od osoby za 1 śniadanie; dzieci do 12 lat 50% zniżki) i obiadokolacji (90 zł od osoby za 1 obiadokolację; dzieci do 12 lat 50% zniżki):

Transport: dojazd własny

Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A.
Informacje praktyczne
Zameldowanie i wymeldowanie odbywa się w hotelu Bristol przy ul. 1 Maja 1 w Busku Zdrój.
Informacje o cenie
Cena nie obejmuje:
- kosztów opłaty klimatycznej ok. 4 zł /dobę od osoby, płatne w recepcji.

Podana cena imprezy nie zawiera obowiązkowych składek na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 2 zł oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy - 2 zł.
» Warunki uczestnictwa i Informacje dodatkowe     » Warunki promocji     » OWU Signal Iduna     » Obowiązek informacyjny    

Terminy i ceny:   Busko Zdrój - Bristol ApartHotel CLASSIC   (skrót: BUSKO ZDROJ BRISTOL APARTHOTEL CLASSIC DBL)
19.06 - 26.06.2021
 8 dni / KPWZ0619
Impreza w trakcie realizacji
26.06 - 03.07.2021
 8 dni / KPWZ0626
650 zł   Dzwoń  
03.07 - 10.07.2021
 8 dni / KPWZ0703
650 zł Rezerwuj
10.07 - 17.07.2021
 8 dni / KPWZ0710
650 zł Rezerwuj
17.07 - 24.07.2021
 8 dni / KPWZ0717
650 zł Rezerwuj
24.07 - 31.07.2021
 8 dni / KPWZ0724
650 zł Rezerwuj
31.07 - 07.08.2021
 8 dni / KPWZ0731
Sprzedaż zakończona
07.08 - 14.08.2021
 8 dni / KPWZ0807
650 zł Rezerwuj
14.08 - 21.08.2021
 8 dni / KPWZ0814
650 zł Rezerwuj
21.08 - 28.08.2021
 8 dni / KPWZ0821
650 zł Rezerwuj
28.08 - 04.09.2021
 8 dni / KPWZ0828
630 zł Rezerwuj
04.09 - 11.09.2021
 8 dni / KPWZ0904
Sprzedaż zakończona
11.09 - 18.09.2021
 8 dni / KPWZ0911
630 zł Rezerwuj
18.09 - 25.09.2021
 8 dni / KPWZ0918
630 zł Rezerwuj
25.09 - 02.10.2021
 8 dni / KPWZ0925
630 zł Rezerwuj

Almatur to biuro podróży istniejące od 1956 roku o ugruntowanej pozycji na rynku.

Nasza oferta to blisko 500 wyjazdów wakacyjnych i wycieczek w najróżniejsze zakątki świata. Organizujemy wycieczki zagraniczne i wyjazdy dla młodzieży od Bosforu aż po Missisipi. Od początku istnienia jesteśmy niekwestionowanym liderem w turystyce młodzieżowej, organizujemy obozy młodzieżowe i kolonie dla dzieci, obozy sportowe, paintballowe oraz kursy językowe w kraju i za granicą. Z ogromnymi sukcesami organizujemy obozy rekreacyjne dla młodzieży, ponieważ stawiamy na aktywny wypoczynek. Nic tak nie odpręża po ciężkiej sesji jak wyjazd ze znajomymi na obozy studenckie, które zapewniają niecodzienne wrażenia. Jesteśmy także renomowanym organizatorem wyjazdów wakacyjnych dla dorosłych po kraju i w najdalsze zakątki świata. Oferujemy wczasy dla osób ceniących sobie elastyczność podczas wakacji rodzinnych czy też w programie "Single bez dopłat". Dbamy o obsługę na najwyższym poziomie oferując naszym stałym klientom programy lojalnościowe i zniżki, a także posiadamy atrakcyjne oferty typu "last minute wakacje". Proponujemy egzotyczne podróże w traperskim klimacie, wakacje dla młodzieży i obozy zimowe w najlepszej atmosferze. Zmieniamy się dla Ciebie tak jak zmienia się temperatura w różnych częściach świata, gdzie od ponad 60 lat organizujemy niezapomniane obozy wakacyjne.
Klauzula informacyjna Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.
Obozy i Kolonie
Obozy 2021
Zobacz
Pobierz katalog Kursy językowe 2021
Kursy językowe 2021
Zobacz
Wycieczki i Wczasy
Podróże 2021
Zobacz
Zielone Szkoły
Zielone Szkoły cz.1 2021
Zobacz
Zielone Szkoły
Zielone Szkoły cz.2 2021
Zobacz
Naszych Klientów ubezpiecza SIGNAL IDUNA Polska TU S.A.
Signal Iduna
Subwencja PFR
Signal Iduna
Legitymacje ISIC Legitymacja ISIC