Klauzula informacyjna

Jakich Twoich danych dotyczy przetwarzanie i kto jest ich administratorem?

Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, które Twoje dane osobowe będą przetwarzane oraz w jakim celu, i jakim sposobem, jest Biuro Podróży i Turystyki „ALMATUR-ŁÓDŹ” Sp. z o.o.. (dalej „Almatur”) z siedzibą i adresem w Łodzi przy ulicy Piotrkowska 59

Jaki jest cel i podstawa przetwarzania Twoich danych osobowych przez Almatur?

ALMATUR przetwarza Twoje dane osobowe, aby umożliwić korzystanie z serwisów prowadzonych przez ALMATUR, dopasowywać wyświetlane treści i reklamy do Twoich zainteresowań, prowadzić pomiary jakości i skuteczności, ulepszać treści oraz usługi, informować Cię o treściach i usługach ALMATUR i naszych Partnerów („Partnerzy”), których lista znajduje się tutaj, udostępniać w serwisach przestrzeń reklamową, prowadzić działania marketingu bezpośredniego, zapewniać bezpieczeństwo przetwarzania informacji, zarządzać systemami teleinformatycznymi oraz ochroną lub dochodzeniem roszczeń [sprawdź tutaj].

Podstawą przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes ALMATUR Obejmuje on ulepszanie usług, zapewnienie ich najlepszej jakości oraz informowanie o nich Użytkowników. Wyświetlanie w serwisach oferty dopasowanych do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). W niektórych naszych serwisach podstawą przetwarzania danych osobowych może być zgoda, o czym zawsze zostaniesz poinformowany. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Partnerzy, jako odrębni administratorzy danych osobowych, przetwarzają Twoje dane osobowe na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu lub zgody. Niektórzy z naszych Partnerów mogą również przetwarzać Twoje w taki sposób, aby wyświetlić Ci treści lub reklamy dopasowane do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). Potwierdzając zapoznanie się z niniejszą informacją, poprzez kliknięcie na „Przejdź do serwisu” lub zamknięcie tego okna jednocześnie zgadzasz się na to, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane w taki sposób jak tu zostało opisane. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Jakie masz uprawnienia wobec ALMATUR w zakresie przetwarzanych danych?

Możesz żądać od ALMATUR: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, a w niektórych przypadkach do ograniczenia przetwarzania oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także masz prawo wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, wtedy, gdy dane osobowe przetwarzane są na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora [sprawdź tutaj].

Masz prawo wnieść skargę dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Komu ALMATUR udostępnia Twoje dane osobowe?

ALMATUR, co do zasady nie udostępnia osobom trzecim Twoich danych osobowych, za wyjątkiem sytuacji, w których ALMATUR posiada ku temu podstawę prawną, w tym na żądanie podmiotów uprawnionych, lub kiedy jest to niezbędne do wykonania usług oferowanych przez ALMATUR, np. przedsiębiorcom zapewniającym hosting naszych serwisów.

Jak długo ALMATUR przechowuje Twoje dane osobowe?

ALMATUR przechowuje dane osobowe Użytkowników jedynie przez czas, jaki jest niezbędny dla zrealizowania celów, dla których dane zostały zebrane oraz pod warunkiem zachowania aktualności jednej z opisanych powyżej podstaw prawnych, bądź, gdy pojawiła się nowa podstawa, np. przepis prawa lub konieczność realizacji roszczeń w postępowaniu sądowym.

Z kim możesz się skontaktować, aby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez ALMATUR?

Jeśli masz pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych w serwisach prowadzonych przez ALMATUR albo chciałbyś zgłosić zagadnienie związane z przetwarzaniem danych osobowych przez ALMATUR, możesz się skontaktować z przedstawicielem ALMATUR, wykorzystując dane kontaktowe: iod@Almatur.pl

Jeśli jesteś naszym zarejestrowanym użytkownikiem serwisów ALMATUR, informacje na temat ochrony Twoich danych osobowych znajdują się tutaj: przeczytaj pełną treść klauzuli

X
zadzwoń
X
x
Biuro Podróży i Turystyki Almatur
Turystyka niebanalna
Infolinia: 801 50 00 05
*opłata zgodnie z cennikiem Twojego operatora
pn.-pt. godz.09:00-18:00 sob. 10:00-14:00
Facebook Almatur
Tło strony almatur
Tło strony almatur OBOZY I KOLONIE WYCIECZKI I WCZASY KURSY JĘZYKOWE EGZOTYKA ZIELONE SZKOŁY ZIMA LEGITYMACJE ISIC BILETY LOTNICZE
Tło strony almatur
Tło strony almatur
Kategoria:
Kraj:
Termin od: Termin do:
Tło strony almatur
Tło strony almatur
Skorzystaj z wyszukiwarki
Kursy językowe indywidualne

Oferta turystyczna
Pozostałe produkty
Ważne informacje
« wróć do listy imprez
Francja - Rouen - indywidualny kurs j. francuskiego rodziny FRENCH IN NORMANDY-wiek: 16+
» sprawdź podobne oferty

Informacje
Galeria

» przejdź do galerii
Wiek uczestników - od 16 lat

Rouen - położone zaledwie godzinę jazdy od Paryża, blisko wybrzeża, historyczna i kulturalna stolica Normandii. Miasto uniwersyteckie z unikalną średniowieczną architekturą. To z jednej strony dynamicznie rozwijające się centrum handlu, a z drugiej jedno z najpiękniejszych miast europejskich z bogatą historią. Rouen jest idealnym miejscem na kurs - pobyt i życie w tym mieście są tańsze niż w Paryżu, a bliskość Paryża i wygodny dojazd dają możliwość "wypadów" do stolicy Francji w każdy wolny dzień.

Szkoła FRENCH IN NORMANDY - istnieje od 1992 r., od lat jest ceniona przez studentów za miłą, przyjazna atmosferę, wysoką jakość nauczania, indywidualne podejście do każdego z uczestników kursu, wysoką zdawalność egzaminów DELF i DALF, a także ze względu na fakt, że Rouen jest bardzo bezpiecznym miastem, w którym można poczuć atmosferę prawdziwego francuskiego życia. Położona jest w pobliżu ogrodów botanicznych, ok. 30 minut spacerem od historycznego centrum, z łatwym dostępem do stacji metra i przystanków autobusowych. Szkoła dysponuje trzynastoma salami lekcyjnymi, biblioteką, 10 stanowiskami komputerowymi oraz bezpłatnym dostępem do WiFi. W pobliżu szkoły znajduje się centrum handlowe St. Sever.

Program
Doświadczona kadra nauczycielska jest wyspecjalizowana w nauczaniu francuskiego jako języka obcego, a sypmatyczna i pomocna kadra administracyjna zapewnia maksimum wsparcia podczas pobytu każdego ze studentów.

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku. W pierwszym dniu pobytu po południu dla nowoprzybyłych studentów organizowane jest zwiedzanie miasta. Popołudniami, w godzinach 16:15 - 17:30 odbywają warsztaty mające na celu poszerzenie praktycznej znajomości języka poprzez uczestnictwo w spotkaniach klubowych: w poniedziałki "Gramatyka na wesoło", we wtorki klub teatralny, w środy klub ksiązki, w czwartki klub kinowy, w piątki zajęcia kompensacyjne. Przed przyjazdem zalecane jest zrobienie testu sprawdzającego poziom znajomości języka (na stronie www.frenchinnormandy.com) tak, aby w pierwszym dniu zajęć zaliczyć tylko test ustny.

Kurs standardowy - 15 godzin lekcji tygodniowo + popołudniami 5 godzin zajęć klubowych (1 godzina lekcyjna = 60 minut). Zajęcia odbywają się w godzinach 9.30 - 13.00.

Kurs intensywny - 25 godzin lekcji tygodniowo + popołudniami 5 godzin zajęć klubowych (1 godzina = 60 minut). Zajęcia odbywają się w godzinach 9.30 - 13.00 oraz 14.00 - 16.00.

W pierwszym dniu zajęć należy stawić się w szkole na godzinę 8.15.

Zajęcia odbywają się w grupach max. 15-osobowych.
Istnieje możliwość uczestniczenia w organizowanych przez szkołę wycieczkach fakultatywnych (płatnych na miejscu).

Stopnie nauczania: od A1 do C2.

Terminy rozpoczęcia:
co tydzień w poniedziałek.
Zakwaterowanie
U rodzin francuskich, pokoje 1-osobowe. Przyjazd na miejsce zakwaterowania w niedzielę poprzedzającą rozpoczęcie kursu po godz. 14.00, wyjazd w sobotę po zakończeniu kursu - w godz. 8.00 - 11.00.
Świadczenia
Zakwaterowanie: 13, 20 lub 27 noclegów (w zależności od wybranej długości kursu).

Wyżywienie: 2 posiłki dziennie w dni powszednie oraz 3 posiłki dziennie w weekendy.

Transport: dojazd własny. Oferujemy atrakcyjne połączenia lotnicze - oferta na zapytanie. Z lotniska Roissy-Charles de Gaulle do Rouen kursuja auobusy firmy FlixBus - ceny i rozkład jazdy na stronie: https://www.flixbus.pl/polskibus

Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A.

Materiały do nauki. Opłata rezerwacyjna. Test wstępny. Certyfikat ukończenia kursu.
Informacje praktyczne
> potwierdzenie przyjęcia uczestnika na kurs następuje do 48 godzin od zgłoszenia,
> uczestnik jest zobowiązany podać orientacyjną godzinę przyjazdu do rodziny goszczącej najpóźniej 5 dni przed rozpoczęciem kursu,
> minimalny termin pobytu - 2 tygodnie,
> świadczenia dodatkowo płatne:
- dopłata za kurs intensywny (25 h) - 520 zł/tydzień,
- dodatkowy nocleg u rodziny (z dwoma posiłkami) - koszt 235 zł.
> szkoła organizuje kursy przygotowawcze do egzaminów DELF/DALF, a także kursów językowych połączonych z lekcjami gotowania – szczegółowe informacje na zapytanie opole@almatur.pl
Informacje o cenie
Cena nie obejmuje:
- obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 10 zł,
- obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy - 10 zł.
» Warunki uczestnictwa i Informacje dodatkowe     » Warunki promocji     » OWU Signal Iduna     » Obowiązek informacyjny    

Terminy i ceny:   Francja - Rouen - indywidualny kurs j. francuskiego rodziny FRENCH IN NORMANDY-wiek: 16+   (skrót: ROUEN KURS JEZYKA FRANCUSKIEGO PAX HB)
02.05 - 15.05.2021
 14 dni / OFKN0502
Impreza w trakcie realizacji
09.05 - 22.05.2021
 14 dni / OFKN0509
4879 zł   Dzwoń  
16.05 - 29.05.2021
 14 dni / OFKN0516
4879 zł Rezerwuj
23.05 - 05.06.2021
 14 dni / OFKN0523
4879 zł Rezerwuj
30.05 - 12.06.2021
 14 dni / OFKN0530
4879 zł Rezerwuj
06.06 - 19.06.2021
 14 dni / OFKN0606
4879 zł Rezerwuj
13.06 - 26.06.2021
 14 dni / OFKN0613
4879 zł Rezerwuj
20.06 - 03.07.2021
 14 dni / OFKN0620
4879 zł Rezerwuj
27.06 - 10.07.2021
 14 dni / OFKN0627
4879 zł Rezerwuj
04.07 - 17.07.2021
 14 dni / OFKN0704
4879 zł Rezerwuj
11.07 - 24.07.2021
 14 dni / OFKN0711
4879 zł Rezerwuj
18.07 - 31.07.2021
 14 dni / OFKN0718
4879 zł Rezerwuj
25.07 - 07.08.2021
 14 dni / OFKN0725
4879 zł Rezerwuj
01.08 - 14.08.2021
 14 dni / OFKN0801
4879 zł Rezerwuj
08.08 - 21.08.2021
 14 dni / OFKN0808
4879 zł Rezerwuj
15.08 - 28.08.2021
 14 dni / OFKN0815
4879 zł Rezerwuj
22.08 - 04.09.2021
 14 dni / OFKN0822
4879 zł Rezerwuj
29.08 - 11.09.2021
 14 dni / OFKN0829
4879 zł Rezerwuj
05.09 - 18.09.2021
 14 dni / OFKN0905
4879 zł Rezerwuj
12.09 - 25.09.2021
 14 dni / OFKN0912
4879 zł Rezerwuj
19.09 - 02.10.2021
 14 dni / OFKN0919
4879 zł Rezerwuj
26.09 - 09.10.2021
 14 dni / OFKN0926
4879 zł Rezerwuj
03.10 - 16.10.2021
 14 dni / OFKN1003
4879 zł Rezerwuj
10.10 - 23.10.2021
 14 dni / OFKN1010
4879 zł Rezerwuj
17.10 - 30.10.2021
 14 dni / OFKN1017
4879 zł Rezerwuj
24.10 - 06.11.2021
 14 dni / OFKN1024
4879 zł Rezerwuj
31.10 - 13.11.2021
 14 dni / OFKN1031
4879 zł Rezerwuj
07.11 - 20.11.2021
 14 dni / OFKN1107
4879 zł Rezerwuj
14.11 - 27.11.2021
 14 dni / OFKN1114
4879 zł Rezerwuj
21.11 - 04.12.2021
 14 dni / OFKN1121
4879 zł Rezerwuj
28.11 - 11.12.2021
 14 dni / OFKN1128
4879 zł + 0 PLNRezerwuj

Terminy i ceny:   Francja - Rouen - indywidualny kurs j. francuskiego rodziny FRENCH IN NORMANDY-wiek: 16+   (skrót: ROUEN KURS JEZYKA FRANCUSKIEGO PAX HB)
02.05 - 22.05.2021
 21 dni / OFKN0502
Impreza w trakcie realizacji
09.05 - 29.05.2021
 21 dni / OFKN0509
6612 zł   Dzwoń  
16.05 - 05.06.2021
 21 dni / OFKN0516
6612 zł Rezerwuj
23.05 - 12.06.2021
 21 dni / OFKN0523
6612 zł Rezerwuj
30.05 - 19.06.2021
 21 dni / OFKN0530
6612 zł Rezerwuj
06.06 - 26.06.2021
 21 dni / OFKN0606
6612 zł Rezerwuj
13.06 - 03.07.2021
 21 dni / OFKN0613
6612 zł Rezerwuj
20.06 - 10.07.2021
 21 dni / OFKN0620
6612 zł Rezerwuj
27.06 - 17.07.2021
 21 dni / OFKN0627
6612 zł Rezerwuj
04.07 - 24.07.2021
 21 dni / OFKN0704
6612 zł Rezerwuj
11.07 - 31.07.2021
 21 dni / OFKN0711
6612 zł Rezerwuj
18.07 - 07.08.2021
 21 dni / OFKN0718
6612 zł Rezerwuj
25.07 - 14.08.2021
 21 dni / OFKN0725
6612 zł Rezerwuj
01.08 - 21.08.2021
 21 dni / OFKN0801
6612 zł Rezerwuj
08.08 - 28.08.2021
 21 dni / OFKN0808
6612 zł Rezerwuj
15.08 - 04.09.2021
 21 dni / OFKN0815
6612 zł Rezerwuj
22.08 - 11.09.2021
 21 dni / OFKN0822
6612 zł Rezerwuj
29.08 - 18.09.2021
 21 dni / OFKN0829
6612 zł Rezerwuj
05.09 - 25.09.2021
 21 dni / OFKN0905
6612 zł Rezerwuj
12.09 - 02.10.2021
 21 dni / OFKN0912
6612 zł Rezerwuj
19.09 - 09.10.2021
 21 dni / OFKN0919
6612 zł Rezerwuj
26.09 - 16.10.2021
 21 dni / OFKN0926
6612 zł Rezerwuj
03.10 - 23.10.2021
 21 dni / OFKN1003
6612 zł Rezerwuj
10.10 - 30.10.2021
 21 dni / OFKN1010
6612 zł Rezerwuj
17.10 - 06.11.2021
 21 dni / OFKN1017
6612 zł Rezerwuj
24.10 - 13.11.2021
 21 dni / OFKN1024
6612 zł Rezerwuj
31.10 - 20.11.2021
 21 dni / OFKN1031
6612 zł Rezerwuj
07.11 - 27.11.2021
 21 dni / OFKN1107
6612 zł Rezerwuj
14.11 - 04.12.2021
 21 dni / OFKN1114
6612 zł Rezerwuj
21.11 - 11.12.2021
 21 dni / OFKN1121
6612 zł Rezerwuj

Terminy i ceny:   Francja - Rouen - indywidualny kurs j. francuskiego rodziny FRENCH IN NORMANDY-wiek: 16+   (skrót: ROUEN KURS JEZYKA FRANCUSKIEGO PAX HB)
02.05 - 29.05.2021
 28 dni / OFKN0502
Impreza w trakcie realizacji
09.05 - 05.06.2021
 28 dni / OFKN0509
8529 zł   Dzwoń  
16.05 - 12.06.2021
 28 dni / OFKN0516
8529 zł Rezerwuj
23.05 - 19.06.2021
 28 dni / OFKN0523
8529 zł Rezerwuj
30.05 - 26.06.2021
 28 dni / OFKN0530
8529 zł Rezerwuj
06.06 - 03.07.2021
 28 dni / OFKN0606
8529 zł Rezerwuj
13.06 - 10.07.2021
 28 dni / OFKN0613
8529 zł Rezerwuj
20.06 - 17.07.2021
 28 dni / OFKN0620
8529 zł Rezerwuj
27.06 - 24.07.2021
 28 dni / OFKN0627
8529 zł Rezerwuj
04.07 - 31.07.2021
 28 dni / OFKN0704
8529 zł Rezerwuj
11.07 - 07.08.2021
 28 dni / OFKN0711
8529 zł Rezerwuj
18.07 - 14.08.2021
 28 dni / OFKN0718
8529 zł Rezerwuj
25.07 - 21.08.2021
 28 dni / OFKN0725
8529 zł Rezerwuj
01.08 - 28.08.2021
 28 dni / OFKN0801
8529 zł Rezerwuj
08.08 - 04.09.2021
 28 dni / OFKN0808
8529 zł Rezerwuj
15.08 - 11.09.2021
 28 dni / OFKN0815
8529 zł Rezerwuj
22.08 - 18.09.2021
 28 dni / OFKN0822
8529 zł Rezerwuj
29.08 - 25.09.2021
 28 dni / OFKN0829
8529 zł Rezerwuj
05.09 - 02.10.2021
 28 dni / OFKN0905
8529 zł Rezerwuj
12.09 - 09.10.2021
 28 dni / OFKN0912
8529 zł Rezerwuj
19.09 - 16.10.2021
 28 dni / OFKN0919
8529 zł Rezerwuj
26.09 - 23.10.2021
 28 dni / OFKN0926
8529 zł Rezerwuj
03.10 - 30.10.2021
 28 dni / OFKN1003
8529 zł Rezerwuj
10.10 - 06.11.2021
 28 dni / OFKN1010
8529 zł Rezerwuj
17.10 - 13.11.2021
 28 dni / OFKN1017
8529 zł Rezerwuj
24.10 - 20.11.2021
 28 dni / OFKN1024
8529 zł Rezerwuj
31.10 - 27.11.2021
 28 dni / OFKN1031
8529 zł Rezerwuj
07.11 - 04.12.2021
 28 dni / OFKN1107
8529 zł Rezerwuj
14.11 - 11.12.2021
 28 dni / OFKN1114
8529 zł Rezerwuj

Almatur to biuro podróży istniejące od 1956 roku o ugruntowanej pozycji na rynku.

Nasza oferta to blisko 500 wyjazdów wakacyjnych i wycieczek w najróżniejsze zakątki świata. Organizujemy wycieczki zagraniczne i wyjazdy dla młodzieży od Bosforu aż po Missisipi. Od początku istnienia jesteśmy niekwestionowanym liderem w turystyce młodzieżowej, organizujemy obozy młodzieżowe i kolonie dla dzieci, obozy sportowe, paintballowe oraz kursy językowe w kraju i za granicą. Z ogromnymi sukcesami organizujemy obozy rekreacyjne dla młodzieży, ponieważ stawiamy na aktywny wypoczynek. Nic tak nie odpręża po ciężkiej sesji jak wyjazd ze znajomymi na obozy studenckie, które zapewniają niecodzienne wrażenia. Jesteśmy także renomowanym organizatorem wyjazdów wakacyjnych dla dorosłych po kraju i w najdalsze zakątki świata. Oferujemy wczasy dla osób ceniących sobie elastyczność podczas wakacji rodzinnych czy też w programie "Single bez dopłat". Dbamy o obsługę na najwyższym poziomie oferując naszym stałym klientom programy lojalnościowe i zniżki, a także posiadamy atrakcyjne oferty typu "last minute wakacje". Proponujemy egzotyczne podróże w traperskim klimacie, wakacje dla młodzieży i obozy zimowe w najlepszej atmosferze. Zmieniamy się dla Ciebie tak jak zmienia się temperatura w różnych częściach świata, gdzie od ponad 60 lat organizujemy niezapomniane obozy wakacyjne.
Klauzula informacyjna Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.
Obozy i Kolonie
Obozy 2021
Zobacz
Pobierz katalog Kursy językowe 2021
Kursy językowe 2021
Zobacz
Wycieczki i Wczasy
Podróże 2021
Zobacz
Zielone Szkoły
Zielone Szkoły cz.1 2021
Zobacz
Zielone Szkoły
Zielone Szkoły cz.2 2021
Zobacz
Naszych Klientów ubezpiecza SIGNAL IDUNA Polska TU S.A.
Signal Iduna
Subwencja PFR
Signal Iduna
Legitymacje ISIC Legitymacja ISIC