Klauzula informacyjna

Jakich Twoich danych dotyczy przetwarzanie i kto jest ich administratorem?

Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, które Twoje dane osobowe będą przetwarzane oraz w jakim celu, i jakim sposobem, jest Biuro Podróży i Turystyki „ALMATUR-ŁÓDŹ” Sp. z o.o.. (dalej „Almatur”) z siedzibą i adresem w Łodzi przy ulicy Piotrkowska 59

Jaki jest cel i podstawa przetwarzania Twoich danych osobowych przez Almatur?

ALMATUR przetwarza Twoje dane osobowe, aby umożliwić korzystanie z serwisów prowadzonych przez ALMATUR, dopasowywać wyświetlane treści i reklamy do Twoich zainteresowań, prowadzić pomiary jakości i skuteczności, ulepszać treści oraz usługi, informować Cię o treściach i usługach ALMATUR i naszych Partnerów („Partnerzy”), których lista znajduje się tutaj, udostępniać w serwisach przestrzeń reklamową, prowadzić działania marketingu bezpośredniego, zapewniać bezpieczeństwo przetwarzania informacji, zarządzać systemami teleinformatycznymi oraz ochroną lub dochodzeniem roszczeń [sprawdź tutaj].

Podstawą przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes ALMATUR Obejmuje on ulepszanie usług, zapewnienie ich najlepszej jakości oraz informowanie o nich Użytkowników. Wyświetlanie w serwisach oferty dopasowanych do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). W niektórych naszych serwisach podstawą przetwarzania danych osobowych może być zgoda, o czym zawsze zostaniesz poinformowany. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Partnerzy, jako odrębni administratorzy danych osobowych, przetwarzają Twoje dane osobowe na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu lub zgody. Niektórzy z naszych Partnerów mogą również przetwarzać Twoje w taki sposób, aby wyświetlić Ci treści lub reklamy dopasowane do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). Potwierdzając zapoznanie się z niniejszą informacją, poprzez kliknięcie na „Przejdź do serwisu” lub zamknięcie tego okna jednocześnie zgadzasz się na to, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane w taki sposób jak tu zostało opisane. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Jakie masz uprawnienia wobec ALMATUR w zakresie przetwarzanych danych?

Możesz żądać od ALMATUR: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, a w niektórych przypadkach do ograniczenia przetwarzania oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także masz prawo wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, wtedy, gdy dane osobowe przetwarzane są na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora [sprawdź tutaj].

Masz prawo wnieść skargę dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Komu ALMATUR udostępnia Twoje dane osobowe?

ALMATUR, co do zasady nie udostępnia osobom trzecim Twoich danych osobowych, za wyjątkiem sytuacji, w których ALMATUR posiada ku temu podstawę prawną, w tym na żądanie podmiotów uprawnionych, lub kiedy jest to niezbędne do wykonania usług oferowanych przez ALMATUR, np. przedsiębiorcom zapewniającym hosting naszych serwisów.

Jak długo ALMATUR przechowuje Twoje dane osobowe?

ALMATUR przechowuje dane osobowe Użytkowników jedynie przez czas, jaki jest niezbędny dla zrealizowania celów, dla których dane zostały zebrane oraz pod warunkiem zachowania aktualności jednej z opisanych powyżej podstaw prawnych, bądź, gdy pojawiła się nowa podstawa, np. przepis prawa lub konieczność realizacji roszczeń w postępowaniu sądowym.

Z kim możesz się skontaktować, aby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez ALMATUR?

Jeśli masz pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych w serwisach prowadzonych przez ALMATUR albo chciałbyś zgłosić zagadnienie związane z przetwarzaniem danych osobowych przez ALMATUR, możesz się skontaktować z przedstawicielem ALMATUR, wykorzystując dane kontaktowe: iod@Almatur.pl

Jeśli jesteś naszym zarejestrowanym użytkownikiem serwisów ALMATUR, informacje na temat ochrony Twoich danych osobowych znajdują się tutaj: przeczytaj pełną treść klauzuli

X
zadzwoń
X
x
Biuro Podróży i Turystyki Almatur
Turystyka niebanalna
Infolinia: 801 50 00 05
*opłata zgodnie z cennikiem Twojego operatora
pn.-pt. godz.09:00-18:00 sob. 10:00-14:00
Facebook Almatur
Tło strony almatur
Tło strony almatur OBOZY I KOLONIE WYCIECZKI I WCZASY KURSY JĘZYKOWE EGZOTYKA ZIELONE SZKOŁY ZIMA LEGIT. ISIC ZASADY PODRÓŻOWANIA
Tło strony almatur
Tło strony almatur
Kategoria:
Kraj:
Termin od: Termin do:
Tło strony almatur
Tło strony almatur
Skorzystaj z wyszukiwarki
Obozy i kolonie

Obozy Donovaly
Oferta turystyczna
Pozostałe produkty
Ważne informacje
« wróć do listy imprez
Słowacja - Donovaly - obóz narciarski (wiek )
» sprawdź podobne oferty

Informacje layout
Galeria

» przejdź do galerii
Obóz narciarski: 13-18 lat

Donovaly - jeden z najbardziej znanych ośrodków narciarskich na Słowacji. Centrum narciarskie i snowboardowe jest położone na przełęczy na wysokości 980 m n.p.m. pomiędzy pasmami Vielkiej Fatry i masywu Niskich Tatr. PARK SNOW Donovaly to doskonałe warunki jazdy ze świetnymi trasami. Trasy na wysokości 900-1402 m n.p.m o łącznej długości 11 km są sztucznie naśnieżane a poziomy trudności zapewnią atrakcyjną jazdę dla narciarzy i snowboardzistów w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania. Park Snow Donovaly to 15 wyciągów nieopodal obiektu o przepustowości aż 13.000 osób na godzinę. Nie tracimy się czasu na codzienne dojazdy do stoków. Oświetlone stoki umożliwiają jazdę wieczorną. Szczegóły na www.parksnow.sk.

Program
Obóz przeznaczony dla młodzieży jeżdżącej na nartach. Program obozu obejmuje 6 dni zajęć na stoku pod opieką wychowawcy-instruktora. Trasy narciarskie w Donovaly są doskonale przygotowane i dostosowane dla narciarzy o różnej skali umiejętności. Zakwaterowanie w centrum narciarskim pozwala cieszyć się naśnieżanymi stokami przez cały dzień, a oświetlone trasy umożliwiają również wieczorne szusowanie.

Sprzęt narciarski:
Uczestnik może posiadać własny sprzęt narciarski lub wypożyczyć go na miejscu za dodatkową opłatą (ok. 80 EUR za turnus wg cen z 2022 roku). W pierwszym dniu instruktor pomoże dobrać odpowiedni zestaw do jazdy w lokalnej wypożyczalni. Na naszych obozach istnieje obowiązek jazdy w kasku!

Gdzie jeździmy:
Centrum narciarskie Park Snow Donovaly - nieopodal obiektu jest do dyspozycji 15 wyciągów (objętych jednym karnetem), z tego najdłuższa kolejka 1.309 m pokonuje różnice poziomów 445 m. Pozostałe wyciągi mają od 100 do 800 m długości. Więcej informacji oraz mapa wyciągów na www.parksnow.sk. Stoki posiadają system sztucznego śnieżenia. Istnieje możliwość jazdy nocnej na stokach oświetlonych. Karnet narciarski płatny dodatkowo. Ceny karnetów na https://www.parksnow.sk/zima/sk/cennik-skipasov
Zakwaterowanie
Ski Hostel położony w centrum narciarskim Donovaly, pokoje 4-,6-osobowe z łazienkami oraz w segmentach z jedną łazienką na 2 pokoje. Obiekt posiada restaurację, narciarnię. Najbliższe wyciągi znajdują się ok. 300 m od obiektu. Najwyższy punkt ośrodka znajduje się na 1.361 m n.p.m. W Donovaly znajduje się serwis i wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, sklepy.
Świadczenia
Zakwaterowanie: 7 noclegów.
Wyżywienie: śniadania, jednodaniowe lunche i kolacje. Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu. Kuchnia regionalna - słowacka.
Transport: autokar turystyczny.
Ubezpieczenie: Signal Iduna SKI.
Opieka wychowawcy, konsultacje instruktora.
Informacje praktyczne
Każdy uczestnik musi obowiązkowo posiadać i używać kask ochronny. Należy zabrać paszport lub dowód osobisty. Przy zakwaterowaniu pobierana jest kaucja 20 EUR, która jest zwracana w dniu wyjazdu, o ile nie zostaną wyrządzone szkody.
Informacje o cenie
Cena nie obejmuje:
- dopłat za transport z miast podanych w planie podróży,
- kosztów wypożyczenia sprzętu narciarskiego (ok. 80 EUR za turnus wg cen z 2022 roku),
- opłat za karnet narciarski https://www.parksnow.sk/zima/sk/cennik-skipasov
» Warunki uczestnictwa i Informacje dodatkowe     » OWU Signal Iduna     » Obowiązek informacyjny    

Terminy i ceny:   Słowacja - Donovaly - obóz narciarski   (skrót: DONOVALY NARTY 2023 PAX)

Almatur to biuro podróży istniejące od 1956 roku o ugruntowanej pozycji na rynku.

Nasza oferta to blisko 500 wyjazdów wakacyjnych i wycieczek w najróżniejsze zakątki świata. Organizujemy wycieczki zagraniczne i wyjazdy dla młodzieży od Bosforu aż po Missisipi. Od początku istnienia jesteśmy niekwestionowanym liderem w turystyce młodzieżowej, organizujemy obozy młodzieżowe i kolonie dla dzieci, obozy sportowe, paintballowe oraz kursy językowe w kraju i za granicą. Z ogromnymi sukcesami organizujemy obozy rekreacyjne dla młodzieży, ponieważ stawiamy na aktywny wypoczynek. Nic tak nie odpręża po ciężkiej sesji jak wyjazd ze znajomymi na obozy studenckie, które zapewniają niecodzienne wrażenia. Jesteśmy także renomowanym organizatorem wyjazdów wakacyjnych dla dorosłych po kraju i w najdalsze zakątki świata. Oferujemy wczasy dla osób ceniących sobie elastyczność podczas wakacji rodzinnych czy też w programie "Single bez dopłat". Dbamy o obsługę na najwyższym poziomie oferując naszym stałym klientom programy lojalnościowe i zniżki, a także posiadamy atrakcyjne oferty typu "last minute wakacje". Proponujemy egzotyczne podróże w traperskim klimacie, wakacje dla młodzieży i obozy zimowe w najlepszej atmosferze. Zmieniamy się dla Ciebie tak jak zmienia się temperatura w różnych częściach świata, gdzie od ponad 60 lat organizujemy niezapomniane obozy wakacyjne.
Klauzula informacyjna Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Obozy i Kolonie
Obozy 2023
Zobacz
Wycieczki i Wczasy
Podróże 2023
Zobacz
Zielone Szkoły
Zielone Szkoły cz.1
Zobacz
Zielone Szkoły
Zielone Szkoły cz.2
Zobacz
Zielone Szkoły
Zielone Szkoły cz.3
Zobacz

Naszych Klientów ubezpiecza SIGNAL IDUNA Polska TU S.A.
Signal Iduna
Subwencja PFR
Signal Iduna
Legitymacje ISIC Legitymacja ISIC