Klauzula informacyjna

Jakich Twoich danych dotyczy przetwarzanie i kto jest ich administratorem?

Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, które Twoje dane osobowe będą przetwarzane oraz w jakim celu, i jakim sposobem, jest Biuro Podróży i Turystyki „ALMATUR-ŁÓDŹ” Sp. z o.o.. (dalej „Almatur”) z siedzibą i adresem w Łodzi przy ulicy Piotrkowska 59

Jaki jest cel i podstawa przetwarzania Twoich danych osobowych przez Almatur?

ALMATUR przetwarza Twoje dane osobowe, aby umożliwić korzystanie z serwisów prowadzonych przez ALMATUR, dopasowywać wyświetlane treści i reklamy do Twoich zainteresowań, prowadzić pomiary jakości i skuteczności, ulepszać treści oraz usługi, informować Cię o treściach i usługach ALMATUR i naszych Partnerów („Partnerzy”), których lista znajduje się tutaj, udostępniać w serwisach przestrzeń reklamową, prowadzić działania marketingu bezpośredniego, zapewniać bezpieczeństwo przetwarzania informacji, zarządzać systemami teleinformatycznymi oraz ochroną lub dochodzeniem roszczeń [sprawdź tutaj].

Podstawą przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes ALMATUR Obejmuje on ulepszanie usług, zapewnienie ich najlepszej jakości oraz informowanie o nich Użytkowników. Wyświetlanie w serwisach oferty dopasowanych do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). W niektórych naszych serwisach podstawą przetwarzania danych osobowych może być zgoda, o czym zawsze zostaniesz poinformowany. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Partnerzy, jako odrębni administratorzy danych osobowych, przetwarzają Twoje dane osobowe na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu lub zgody. Niektórzy z naszych Partnerów mogą również przetwarzać Twoje w taki sposób, aby wyświetlić Ci treści lub reklamy dopasowane do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). Potwierdzając zapoznanie się z niniejszą informacją, poprzez kliknięcie na „Przejdź do serwisu” lub zamknięcie tego okna jednocześnie zgadzasz się na to, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane w taki sposób jak tu zostało opisane. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Jakie masz uprawnienia wobec ALMATUR w zakresie przetwarzanych danych?

Możesz żądać od ALMATUR: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, a w niektórych przypadkach do ograniczenia przetwarzania oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także masz prawo wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, wtedy, gdy dane osobowe przetwarzane są na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora [sprawdź tutaj].

Masz prawo wnieść skargę dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Komu ALMATUR udostępnia Twoje dane osobowe?

ALMATUR, co do zasady nie udostępnia osobom trzecim Twoich danych osobowych, za wyjątkiem sytuacji, w których ALMATUR posiada ku temu podstawę prawną, w tym na żądanie podmiotów uprawnionych, lub kiedy jest to niezbędne do wykonania usług oferowanych przez ALMATUR, np. przedsiębiorcom zapewniającym hosting naszych serwisów.

Jak długo ALMATUR przechowuje Twoje dane osobowe?

ALMATUR przechowuje dane osobowe Użytkowników jedynie przez czas, jaki jest niezbędny dla zrealizowania celów, dla których dane zostały zebrane oraz pod warunkiem zachowania aktualności jednej z opisanych powyżej podstaw prawnych, bądź, gdy pojawiła się nowa podstawa, np. przepis prawa lub konieczność realizacji roszczeń w postępowaniu sądowym.

Z kim możesz się skontaktować, aby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez ALMATUR?

Jeśli masz pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych w serwisach prowadzonych przez ALMATUR albo chciałbyś zgłosić zagadnienie związane z przetwarzaniem danych osobowych przez ALMATUR, możesz się skontaktować z przedstawicielem ALMATUR, wykorzystując dane kontaktowe: iod@Almatur.pl

Jeśli jesteś naszym zarejestrowanym użytkownikiem serwisów ALMATUR, informacje na temat ochrony Twoich danych osobowych znajdują się tutaj: przeczytaj pełną treść klauzuli

X
zadzwoń
X
x
Biuro Podróży i Turystyki Almatur
Turystyka niebanalna
Infolinia: 801 50 00 05
*opłata zgodnie z cennikiem Twojego operatora
pn.-pt. godz.09:00-18:00 sob. 10:00-14:00
Facebook Almatur
Tło strony almatur
Tło strony almatur OBOZY I KOLONIE WYCIECZKI I WCZASY KURSY JĘZYKOWE EGZOTYKA ZIELONE SZKOŁY ZIMA LEGIT. ISIC ZASADY PODRÓŻOWANIA
Tło strony almatur
Tło strony almatur
Kategoria:
Kraj:
Termin od: Termin do:
Tło strony almatur
Tło strony almatur
Skorzystaj z wyszukiwarki
Kursy językowe indywidualne

Oferta turystyczna
Pozostałe produkty
Ważne informacje
« wróć do listy imprez
Szkocja - Edynburg - indywidualny kurs j. angielskiego Adult Family CES - wiek 16+
» sprawdź podobne oferty

Informacje layout
Galeria


» przejdź do galerii
Angielski z Braveheart i potworem z Loch Ness

Wiek uczestników od 16 lat

Stolica Szkocji - Edynburg - malowniczo położony na stokach wygasłych wulkanów i skalistych zboczach, nad Morzem Północnym, łączy w sobie bogactwo historii i legend, monumentalnych zabytków, artystyczny klimat, dobrą zabawą, wspaniałe widoki i … plażowanie. Tutaj średniowieczny klimat przenika się z muzyką wydobywającą się z licznych
restauracji i pubów a nowoczesność łączy się ze szkocką tradycją i gościnnością. Liczne festiwale i imprezy ściągają z całego świata artystów i ludzi kultury. Tutaj znajduje się najważniejszy zabytek Szkocji - Edinburgh Castle, z którego dziedzińców rozciąga się widok na miasto. Być może właśnie klimat Edynburga, w którym urodził się Artur Conan Doyle, wpłynął na powstanie historii o nieprzeciętnym detektywnie Sherlock`u Holmes`ie?

Szkoła Centre of English Studies (CES) działając nieprzerwanie od przeszło 30 lat, zdobyła międzynarodową renomę i rocznie obsługuje studentów z ponad 60 krajów z całego świata. Specjalizuje się w nauczaniu języka angielskiego dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Filia w Edynburgu, zlokalizowana jest w niedalekiej odległości od ścisłego centrum miasta. Szkoła posiada akredytację British Council i należy do EnglishUK jak również należy do IALC (International Association of Language Centres oraz ALTO (Association of Languaage Travel Organizations).

Program
Program: 20 lub 30* lekcji (po 45 min.) języka angielskiego tygodniowo (*opcja dokupienia dodatkowych 10 lekcji – 300 zł/tydzień); nauka w grupach o mieszanych narodowościach, maksymalnie 10 studentów w grupie; grupy o zróżnicowanych poziomach nauczania od elementary do advanced; wykwalifikowani nauczyciele native speakers (z certyfikatami CELTA); test kwalifikacyjny; certyfikat po ukończeniu kursu; teksty i materiały edukacyjne w cenie kursu.
Szkoła zapewnia bogaty program wycieczek fakultatywnych dodatkowo płatnych.

* Dopłata za kurs intensywny (30 lekcji/tydzień) - 300 PLN/tydzień.

Aby pobyt w zagranicznej szkole językowej był jak najbardziej efektywny, należy dokładnie zastanowić się i wybrać odpowiedni kurs, który spełni nasze oczekiwania.

Najpopularniejszym rodzajem są kursy standardowe (General English), które podnoszą ogólny poziom umiejętności językowych, mówienia i rozumienia w danym języku jak również zwiększają zasoby słownictwa. Dla osób poszukujących innego rodzaju kursów, na indywidualne zapytanie przygotujemy ofertę kursu językowego dostosowanego do konkretnych potrzeb i wymagań.

W ramach naszej oferty możemy zaproponować Państwu kursy: intensywne, kursy indywidualne (one to one z nauczycielem), kursy przygotowujące do egzaminów np. FCE - First Certificate in English, CEA - Certificate in Advanced English, CPE - Certificate of Proficiency in English, TOEFL - Test of English as a Foreign Language, IELTS - International English Language Testing System i wiele innych, jak również kursy specjalistyczne w zakresie zarządzania, marketingu, administracji, hotelarstwa, turystyki, prawa, medycyny, mediów, kursy dla nauczycieli i inne. Czas trwania kursów uzależniony jest tylko i wyłącznie od Państwa potrzeb.
Program fakultatywny
Przykładowe wycieczki fakultatywne wraz z cenami:

Glasgow and Loch Lomond Cruise (full day) – ok 50 GBP,
Alnwick Castle & Lothian Coast (full day) – ok 55 GBP,
St. Andrews and Falkland Palace (full day) – ok 50 GBP,
Stirling Castle - (half day) – ok 50 GBP,
Rosslyn Chapel - (half day) – ok 20 GBP,
Edinburgh Castle - (half day) – ok 20 GBP.

Realizacja i dostępność wycieczek uzależniona od ilości chętnych na dane wycieczki
Świadczenia
Zakwaterowanie: u rodzin goszczących, w pokojach 1**-, 2-osobowych (w odległości do 45min. transportem publicznym od szkoły), jeden uczestnik polskojęzyczny w rodzinie (gwarantowane przy rezerwacji min. 6 tygodni przed rozpoczęciem kursu).
- ** Obowiązkowa dopłata do pokoju 1-osobowego - 500 PLN - dla osób podróżujących pojedyńczo
Wyżywienie: śniadania, obiadokolacje (prosimy uwzględnić specyfikę kuchni).
Transport: Dojazd własny.
Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A.: KL - 60.000 EUR (rozszerzone o COVID-19, kwarantannę i choroby przewlekłe), NNW - 15.000 PLN.
Opieka przedstawicieli szkoły CES na miejscu.
- Oferujemy pomoc przy wyborze najbardziej dogodnego przelotu i ceny - kasa lotnicza Almaturu - tel. 22 826 62 21
- Za dodatkową opłatą szkoła oferuje transfer z/na lotnisko. Prosimy o podanie szczegółowego przelotu w celu zarezerwowania transferu.
Informacje praktyczne
- Potwierdzenie przyjęcia uczestnika na kurs następuje do 72 godzin od zgłoszenia (po dokonanej rezerwacji należy wypełnić i odesłać do biura Almatur - Booking Form + consent form dla uczestników poniżej 18 roku życia w trakcie wyjazdu) na adres mailowy afronczak@almatur.pl,
- Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku (z wyjątkiem świąt narodowych i lokalnych - brak możliwości zwrotów za niewykorzystane lekcje),
- Pobyty niedziela/niedziela, przyjazd i wyjazd powinien nastąpić w niedzielę.
- Uczestnik po potwierdzeniu dostępności kursu i zakwalifikowaniu do szkoły jest zobowiązany podać w jak najszybszym terminie szczegółowe informacje o przelocie tzn: nazwę linii lotniczych, numery rejsu i godziny przelotu,
- Uczestnik jest zobowiązany podać orientacyjną godzinę przyjazdu do rodziny goszczącej najpóźniej 5 dni przed rozpoczęciem kursu,
- Adresy zakwaterowania podajemy zwykle na 3 dni przed rozpoczęciem imprezy,
- Zalecane kieszonkowe - ok. 150 GBP/tydzień (na wydatki własne, wyżywienie i transport na miejscu),
- Odległość od szkoły - max 45 minut transportem publicznym,
- Przykładowe ceny: bilet bus (ok. 35 GBP/tydzień), zestaw fast food 6-7 GBP, napój ok. 1,5 GBP.

Świadczenia dodatkowo płatne:
- * Dopłata za kurs intensywny (30 lekcji/tydzień) - 300 PLN/tydzień.
- Dopłata za transfer one way (z lotniska w Edynburgu) - 550 PLN
- Dopłata za transfer both ways (z/na lotnisko w Edynburgu) - 1100 PLN

Ze względu na sytuację epidemiologiczną uczestnicy muszą się liczyć z obowiązkiem dostosowania się do aktualnych wytycznych i ograniczeń wprowadzonych w danym kraju. Warunkiem udziału jest zaszczepienie przeciw COVID-19 lub negatywny wynik testu. Prosimy o śledzenie informacji zamieszczanych na stronach internetowych MSZ - https://www.gov.pl/web/dyplomacja/wielka-brytania
Do realizacji wyjazdu konieczny jest ważny paszport (ważny min. 90 dni od daty powrotu).
Informacje o cenie
Cena nie zawiera:
- opłat na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy – 20 zł,
- przelotu lotniczego (możemy pomóc zorganizować)
- programu fakultatywnego, wstępów do dyskotek i innych kosztów nie ujętych w ofercie,
- dopłaty za kurs intensywny,
- dopłaty za diety specjalne,
- posiłków i napojów podczas przelotu,
- dopłat do nabagażu,
- kaucji za wypożyczenie książki 30 EUR,
- dodatkowych ubezpieczeń.
Rekomendujemy wykupienie ubezpieczenia kosztów rezygnacji z podróży oraz ubezpieczenia kosztów przerwania imprezy turystycznej, które w określonych w warunkach ubezpieczenia sytuacjach, umożliwią odzyskanie części lub całości wniesionej kwoty.
Stawki za dodatkowe ubezpieczenie:
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży z COVID i kwarantanną – 4,4% ceny imprezy
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży z COVID, kwarantanną i chorobami przewlekłymi – 6,4% ceny imprezy
Ubezpieczenie kosztów przerwania imprezy turystycznej z COVID i kwarantanną – 2,4% ceny imprezy
Ubezpieczenie kosztów przerwania imprezy turystycznej z COVID, kwarantanną i chorobami przewlekłymi – 3,4% ceny imprezy
Ogólne warunki ubezpieczenia. https://www.almatur.pl/public/owu/owu_si_kit.pdf
» Warunki uczestnictwa i Informacje dodatkowe     » Warunki promocji     » OWU Signal Iduna     » Obowiązek informacyjny    

Terminy i ceny:   Szkocja - Edynburg - indywidualny kurs j. angielskiego Adult Family CES - wiek 16+   (skrót: IND EDYNBURG HF CES 2022 2023 PAX HB)
30.07 - 06.08.2023
 8 dni / PCKE0730
Sprzedaż zakończona

Terminy i ceny:   Szkocja - Edynburg - indywidualny kurs j. angielskiego Adult Family CES - wiek 16+   (skrót: IND EDYNBURG HF CES 2022 2023 PAX HB)
19.03 - 02.04.2023
 15 dni / PCKE0319
Impreza w trakcie realizacji
26.03 - 09.04.2023
 15 dni / PCKE0326
Impreza w trakcie realizacji
02.04 - 16.04.2023
 15 dni / PCKE0402
6519 zł   5719 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6499 zł
  Dzwoń  
09.04 - 23.04.2023
 15 dni / PCKE0409
6519 zł   5719 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6499 zł
Rezerwuj
16.04 - 30.04.2023
 15 dni / PCKE0416
6519 zł   5719 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6499 zł
Rezerwuj
23.04 - 07.05.2023
 15 dni / PCKE0423
6519 zł   5719 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6499 zł
Rezerwuj
30.04 - 14.05.2023
 15 dni / PCKE0430
6519 zł   5719 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6499 zł
Rezerwuj
07.05 - 21.05.2023
 15 dni / PCKE0507
6519 zł   5719 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6499 zł
Rezerwuj
14.05 - 28.05.2023
 15 dni / PCKE0514
6519 zł   5719 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6499 zł
Rezerwuj
21.05 - 04.06.2023
 15 dni / PCKE0521
6519 zł   5719 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6499 zł
Rezerwuj
28.05 - 11.06.2023
 15 dni / PCKE0528
6519 zł   5719 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6499 zł
Rezerwuj
04.06 - 18.06.2023
 15 dni / PCKE0604
6519 zł   5719 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6499 zł
Rezerwuj
11.06 - 25.06.2023
 15 dni / PCKE0611
6519 zł   5719 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6499 zł
Rezerwuj
18.06 - 02.07.2023
 15 dni / PCKE0618
6519 zł   5719 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6499 zł
Rezerwuj
25.06 - 09.07.2023
 15 dni / PCKE0625
6519 zł   5719 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6499 zł
Rezerwuj
02.07 - 16.07.2023
 15 dni / PCKE0702
6519 zł   5719 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6499 zł
Rezerwuj
09.07 - 23.07.2023
 15 dni / PCKE0709
6519 zł   5719 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6499 zł
Rezerwuj
16.07 - 30.07.2023
 15 dni / PCKE0716
6519 zł   5719 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6499 zł
Rezerwuj
23.07 - 06.08.2023
 15 dni / PCKE0723
6519 zł   5719 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6499 zł
Rezerwuj
30.07 - 13.08.2023
 15 dni / PCKE0730
6519 zł   5719 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6499 zł
Rezerwuj
06.08 - 20.08.2023
 15 dni / PCKE0806
6519 zł   5719 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6499 zł
Rezerwuj
13.08 - 27.08.2023
 15 dni / PCKE0813
6519 zł   5719 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6499 zł
Rezerwuj
20.08 - 03.09.2023
 15 dni / PCKE0820
6519 zł   5719 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6499 zł
Rezerwuj
27.08 - 10.09.2023
 15 dni / PCKE0827
6519 zł   5719 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6499 zł
Rezerwuj
03.09 - 17.09.2023
 15 dni / PCKE0903
6519 zł   5719 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6499 zł
Rezerwuj
10.09 - 24.09.2023
 15 dni / PCKE0910
6519 zł   5719 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6499 zł
Rezerwuj
17.09 - 01.10.2023
 15 dni / PCKE0917
6519 zł   5719 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6499 zł
Rezerwuj
24.09 - 08.10.2023
 15 dni / PCKE0924
6519 zł   5719 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6499 zł
Rezerwuj
01.10 - 15.10.2023
 15 dni / PCKE1001
6519 zł   5719 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6499 zł
Rezerwuj
08.10 - 22.10.2023
 15 dni / PCKE1008
6519 zł   5719 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6499 zł
Rezerwuj
15.10 - 29.10.2023
 15 dni / PCKE1015
6519 zł   5719 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6499 zł
Rezerwuj

Terminy i ceny:   Szkocja - Edynburg - indywidualny kurs j. angielskiego Adult Family CES - wiek 16+   (skrót: IND EDYNBURG HF CES 2022 2023 PAX HB)
12.03 - 02.04.2023
 22 dni / PCKE0312
Impreza w trakcie realizacji
19.03 - 09.04.2023
 22 dni / PCKE0319
Impreza w trakcie realizacji
26.03 - 16.04.2023
 22 dni / PCKE0326
Impreza w trakcie realizacji
02.04 - 23.04.2023
 22 dni / PCKE0402
8819 zł   8019 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8799 zł
  Dzwoń  
09.04 - 30.04.2023
 22 dni / PCKE0409
8819 zł   8019 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8799 zł
Rezerwuj
16.04 - 07.05.2023
 22 dni / PCKE0416
8819 zł   8019 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8799 zł
Rezerwuj
23.04 - 14.05.2023
 22 dni / PCKE0423
8819 zł   8019 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8799 zł
Rezerwuj
30.04 - 21.05.2023
 22 dni / PCKE0430
8819 zł   8019 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8799 zł
Rezerwuj
07.05 - 28.05.2023
 22 dni / PCKE0507
8819 zł   8019 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8799 zł
Rezerwuj
14.05 - 04.06.2023
 22 dni / PCKE0514
8819 zł   8019 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8799 zł
Rezerwuj
21.05 - 11.06.2023
 22 dni / PCKE0521
8819 zł   8019 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8799 zł
Rezerwuj
28.05 - 18.06.2023
 22 dni / PCKE0528
8819 zł   8019 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8799 zł
Rezerwuj
04.06 - 25.06.2023
 22 dni / PCKE0604
8819 zł   8019 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8799 zł
Rezerwuj
11.06 - 02.07.2023
 22 dni / PCKE0611
8819 zł   8019 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8799 zł
Rezerwuj
18.06 - 09.07.2023
 22 dni / PCKE0618
8819 zł   8019 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8799 zł
Rezerwuj
25.06 - 16.07.2023
 22 dni / PCKE0625
8819 zł   8019 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8799 zł
Rezerwuj
02.07 - 23.07.2023
 22 dni / PCKE0702
8819 zł   8019 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8799 zł
Rezerwuj
09.07 - 30.07.2023
 22 dni / PCKE0709
8819 zł   8019 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8799 zł
Rezerwuj
16.07 - 06.08.2023
 22 dni / PCKE0716
8819 zł   8019 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8799 zł
Rezerwuj
23.07 - 13.08.2023
 22 dni / PCKE0723
8819 zł   8019 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8799 zł
Rezerwuj
30.07 - 20.08.2023
 22 dni / PCKE0730
8819 zł   8019 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8799 zł
Rezerwuj
06.08 - 27.08.2023
 22 dni / PCKE0806
8819 zł   8019 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8799 zł
Rezerwuj
13.08 - 03.09.2023
 22 dni / PCKE0813
8819 zł   8019 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8799 zł
Rezerwuj
20.08 - 10.09.2023
 22 dni / PCKE0820
8819 zł   8019 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8799 zł
Rezerwuj
27.08 - 17.09.2023
 22 dni / PCKE0827
8819 zł   8019 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8799 zł
Rezerwuj
03.09 - 24.09.2023
 22 dni / PCKE0903
8819 zł   8019 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8799 zł
Rezerwuj
10.09 - 01.10.2023
 22 dni / PCKE0910
8819 zł   8019 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8799 zł
Rezerwuj
17.09 - 08.10.2023
 22 dni / PCKE0917
8819 zł   8019 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8799 zł
Rezerwuj
24.09 - 15.10.2023
 22 dni / PCKE0924
8819 zł   8019 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8799 zł
Rezerwuj
01.10 - 22.10.2023
 22 dni / PCKE1001
8819 zł   8019 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8799 zł
Rezerwuj
08.10 - 29.10.2023
 22 dni / PCKE1008
8819 zł   8019 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8799 zł
Rezerwuj
15.10 - 05.11.2023
 22 dni / PCKE1015
8819 zł   8019 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8799 zł
Rezerwuj

Terminy i ceny:   Szkocja - Edynburg - indywidualny kurs j. angielskiego Adult Family CES - wiek 16+   (skrót: IND EDYNBURG HF CES 2022 2023 PAX HB)
05.03 - 02.04.2023
 29 dni / PCKE0305
Impreza w trakcie realizacji
12.03 - 09.04.2023
 29 dni / PCKE0312
Impreza w trakcie realizacji
19.03 - 16.04.2023
 29 dni / PCKE0319
Impreza w trakcie realizacji
26.03 - 23.04.2023
 29 dni / PCKE0326
Impreza w trakcie realizacji
02.04 - 30.04.2023
 29 dni / PCKE0402
11019 zł   10219 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10999 zł
  Dzwoń  
09.04 - 07.05.2023
 29 dni / PCKE0409
11019 zł   10219 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10999 zł
Rezerwuj
16.04 - 14.05.2023
 29 dni / PCKE0416
11019 zł   10219 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10999 zł
Rezerwuj
23.04 - 21.05.2023
 29 dni / PCKE0423
11019 zł   10219 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10999 zł
Rezerwuj
30.04 - 28.05.2023
 29 dni / PCKE0430
11019 zł   10219 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10999 zł
Rezerwuj
07.05 - 04.06.2023
 29 dni / PCKE0507
11019 zł   10219 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10999 zł
Rezerwuj
14.05 - 11.06.2023
 29 dni / PCKE0514
11019 zł   10219 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10999 zł
Rezerwuj
21.05 - 18.06.2023
 29 dni / PCKE0521
11019 zł   10219 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10999 zł
Rezerwuj
28.05 - 25.06.2023
 29 dni / PCKE0528
11019 zł   10219 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10999 zł
Rezerwuj
04.06 - 02.07.2023
 29 dni / PCKE0604
11019 zł   10219 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10999 zł
Rezerwuj
11.06 - 09.07.2023
 29 dni / PCKE0611
11019 zł   10219 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10999 zł
Rezerwuj
18.06 - 16.07.2023
 29 dni / PCKE0618
11019 zł   10219 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10999 zł
Rezerwuj
25.06 - 23.07.2023
 29 dni / PCKE0625
11019 zł   10219 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10999 zł
Rezerwuj
02.07 - 30.07.2023
 29 dni / PCKE0702
11019 zł   10219 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10999 zł
Rezerwuj
09.07 - 06.08.2023
 29 dni / PCKE0709
11019 zł   10219 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10999 zł
Rezerwuj
16.07 - 13.08.2023
 29 dni / PCKE0716
11019 zł   10219 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10999 zł
Rezerwuj
23.07 - 20.08.2023
 29 dni / PCKE0723
11019 zł   10219 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10999 zł
Rezerwuj
30.07 - 27.08.2023
 29 dni / PCKE0730
11019 zł   10219 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10999 zł
Rezerwuj
06.08 - 03.09.2023
 29 dni / PCKE0806
11019 zł   10219 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10999 zł
Rezerwuj
13.08 - 10.09.2023
 29 dni / PCKE0813
11019 zł   10219 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10999 zł
Rezerwuj
20.08 - 17.09.2023
 29 dni / PCKE0820
11019 zł   10219 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10999 zł
Rezerwuj
27.08 - 24.09.2023
 29 dni / PCKE0827
11019 zł   10219 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10999 zł
Rezerwuj
03.09 - 01.10.2023
 29 dni / PCKE0903
11019 zł   10219 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10999 zł
Rezerwuj
10.09 - 08.10.2023
 29 dni / PCKE0910
11019 zł   10219 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10999 zł
Rezerwuj
17.09 - 15.10.2023
 29 dni / PCKE0917
11019 zł   10219 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10999 zł
Rezerwuj
24.09 - 22.10.2023
 29 dni / PCKE0924
11019 zł   10219 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10999 zł
Rezerwuj
01.10 - 29.10.2023
 29 dni / PCKE1001
11019 zł   10219 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10999 zł
Rezerwuj
08.10 - 05.11.2023
 29 dni / PCKE1008
11019 zł   10219 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10999 zł
Rezerwuj

Almatur to biuro podróży istniejące od 1956 roku o ugruntowanej pozycji na rynku.

Nasza oferta to blisko 500 wyjazdów wakacyjnych i wycieczek w najróżniejsze zakątki świata. Organizujemy wycieczki zagraniczne i wyjazdy dla młodzieży od Bosforu aż po Missisipi. Od początku istnienia jesteśmy niekwestionowanym liderem w turystyce młodzieżowej, organizujemy obozy młodzieżowe i kolonie dla dzieci, obozy sportowe, paintballowe oraz kursy językowe w kraju i za granicą. Z ogromnymi sukcesami organizujemy obozy rekreacyjne dla młodzieży, ponieważ stawiamy na aktywny wypoczynek. Nic tak nie odpręża po ciężkiej sesji jak wyjazd ze znajomymi na obozy studenckie, które zapewniają niecodzienne wrażenia. Jesteśmy także renomowanym organizatorem wyjazdów wakacyjnych dla dorosłych po kraju i w najdalsze zakątki świata. Oferujemy wczasy dla osób ceniących sobie elastyczność podczas wakacji rodzinnych czy też w programie "Single bez dopłat". Dbamy o obsługę na najwyższym poziomie oferując naszym stałym klientom programy lojalnościowe i zniżki, a także posiadamy atrakcyjne oferty typu "last minute wakacje". Proponujemy egzotyczne podróże w traperskim klimacie, wakacje dla młodzieży i obozy zimowe w najlepszej atmosferze. Zmieniamy się dla Ciebie tak jak zmienia się temperatura w różnych częściach świata, gdzie od ponad 60 lat organizujemy niezapomniane obozy wakacyjne.
Klauzula informacyjna Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Obozy i Kolonie
Obozy 2023
Zobacz
Wycieczki i Wczasy
Podróże 2023
Zobacz
Zielone Szkoły
Zielone Szkoły cz.1
Zobacz
Zielone Szkoły
Zielone Szkoły cz.2
Zobacz
Zielone Szkoły
Zielone Szkoły cz.3
Zobacz

Naszych Klientów ubezpiecza SIGNAL IDUNA Polska TU S.A.
Signal Iduna
Subwencja PFR
Signal Iduna
Legitymacje ISIC Legitymacja ISIC