Klauzula informacyjna

Jakich Twoich danych dotyczy przetwarzanie i kto jest ich administratorem?

Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, które Twoje dane osobowe będą przetwarzane oraz w jakim celu, i jakim sposobem, jest Biuro Podróży i Turystyki „ALMATUR-ŁÓDŹ” Sp. z o.o.. (dalej „Almatur”) z siedzibą i adresem w Łodzi przy ulicy Piotrkowska 59

Jaki jest cel i podstawa przetwarzania Twoich danych osobowych przez Almatur?

ALMATUR przetwarza Twoje dane osobowe, aby umożliwić korzystanie z serwisów prowadzonych przez ALMATUR, dopasowywać wyświetlane treści i reklamy do Twoich zainteresowań, prowadzić pomiary jakości i skuteczności, ulepszać treści oraz usługi, informować Cię o treściach i usługach ALMATUR i naszych Partnerów („Partnerzy”), których lista znajduje się tutaj, udostępniać w serwisach przestrzeń reklamową, prowadzić działania marketingu bezpośredniego, zapewniać bezpieczeństwo przetwarzania informacji, zarządzać systemami teleinformatycznymi oraz ochroną lub dochodzeniem roszczeń [sprawdź tutaj].

Podstawą przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes ALMATUR Obejmuje on ulepszanie usług, zapewnienie ich najlepszej jakości oraz informowanie o nich Użytkowników. Wyświetlanie w serwisach oferty dopasowanych do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). W niektórych naszych serwisach podstawą przetwarzania danych osobowych może być zgoda, o czym zawsze zostaniesz poinformowany. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Partnerzy, jako odrębni administratorzy danych osobowych, przetwarzają Twoje dane osobowe na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu lub zgody. Niektórzy z naszych Partnerów mogą również przetwarzać Twoje w taki sposób, aby wyświetlić Ci treści lub reklamy dopasowane do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). Potwierdzając zapoznanie się z niniejszą informacją, poprzez kliknięcie na „Przejdź do serwisu” lub zamknięcie tego okna jednocześnie zgadzasz się na to, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane w taki sposób jak tu zostało opisane. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Jakie masz uprawnienia wobec ALMATUR w zakresie przetwarzanych danych?

Możesz żądać od ALMATUR: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, a w niektórych przypadkach do ograniczenia przetwarzania oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także masz prawo wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, wtedy, gdy dane osobowe przetwarzane są na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora [sprawdź tutaj].

Masz prawo wnieść skargę dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Komu ALMATUR udostępnia Twoje dane osobowe?

ALMATUR, co do zasady nie udostępnia osobom trzecim Twoich danych osobowych, za wyjątkiem sytuacji, w których ALMATUR posiada ku temu podstawę prawną, w tym na żądanie podmiotów uprawnionych, lub kiedy jest to niezbędne do wykonania usług oferowanych przez ALMATUR, np. przedsiębiorcom zapewniającym hosting naszych serwisów.

Jak długo ALMATUR przechowuje Twoje dane osobowe?

ALMATUR przechowuje dane osobowe Użytkowników jedynie przez czas, jaki jest niezbędny dla zrealizowania celów, dla których dane zostały zebrane oraz pod warunkiem zachowania aktualności jednej z opisanych powyżej podstaw prawnych, bądź, gdy pojawiła się nowa podstawa, np. przepis prawa lub konieczność realizacji roszczeń w postępowaniu sądowym.

Z kim możesz się skontaktować, aby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez ALMATUR?

Jeśli masz pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych w serwisach prowadzonych przez ALMATUR albo chciałbyś zgłosić zagadnienie związane z przetwarzaniem danych osobowych przez ALMATUR, możesz się skontaktować z przedstawicielem ALMATUR, wykorzystując dane kontaktowe: iod@Almatur.pl

Jeśli jesteś naszym zarejestrowanym użytkownikiem serwisów ALMATUR, informacje na temat ochrony Twoich danych osobowych znajdują się tutaj: przeczytaj pełną treść klauzuli

X
zadzwoń
X
x
Biuro Podróży i Turystyki Almatur
Turystyka niebanalna
Infolinia: 801 50 00 05
*opłata zgodnie z cennikiem Twojego operatora
pn.-pt. godz.09:00-18:00 sob. 10:00-14:00
Facebook Almatur
Tło strony almatur
Tło strony almatur OBOZY I KOLONIE WYCIECZKI I WCZASY KURSY JĘZYKOWE EGZOTYKA ZIELONE SZKOŁY ZIMA LEGIT. ISIC ZASADY PODRÓŻOWANIA
Tło strony almatur
Tło strony almatur
Kategoria:
Kraj:
Termin od: Termin do:
Tło strony almatur
Tło strony almatur
Skorzystaj z wyszukiwarki
Wycieczki i wczasy

Wczasy Wildschönau Auffach Wildschönau
Oferta turystyczna
Pozostałe produkty
Ważne informacje
« wróć do listy imprez
Austria - Narty w Tyrolu
Informacje layout
Galeria

» przejdź do galerii
Austria - narty w Tyrolu - hotel*** przy stoku

Program
1 - 8 dzień:
Pobyt wypoczynkowy. Śniadania w godz. 08:00 – 09:30; obiadokolacje w godz. 18:00 – 19:30.

Możliwość korzystania z wyciągów narciarskich:

SKIJUWEL Markbachjoch – ok. 80 m od hotelu www.skiresort.info/ski-resort/markbachjochlanerkoepfl-niederau

Ośrodek narciarski Markbachjoch/Lanerköpfl – położony obok hotelu Alpenland; do jazdy na nartach i snowboardzie przygotowane jest ok. 24 km tras zjazdowych i 4 km tras narciarskich oraz 13 wyciągów.

SkiJuwel www.skijuwel.com - ok. 6 km od hotelu, dojazd Skibusem (przystanek 100 m od hotelu)

Skijuwel - ponad 100 km tras i 47 wyciągów. Zaliczany jest do 10 najlepszych regionów narciarskich w Tyrolu; to połączenie kolejkami linowymi doliny Wildschönau z doliną Alpbachtal. Szeroka oferta tras zjazdowych od łagodnych wzniesień dla dzieci i początkujących, przez szerokie stoki dla amatorów zjazdów rekreacyjnych, aż po profesjonalne nartostrady przeznaczone dla zawodowców pragnących sprawdzić swoje umiejętności na odcinkach FIS-owskich. Dziewicze zbocza pokryte grubą warstwą białego puchu, długie trasy biegowe, odcinek z możliwością pomiaru prędkości, snowparki i serdeczna gościnność - to tylko niektóre z zalet regionu.

SkiWelt Wilder Kaiser-Brixental www.skiwelt.at - ok. 6 km od hotelu, własny dojazd do Hopfgarten

SkiWelt Wilder Kaiser-Brixental - jeden z największych i najnowocześniejszych terenów narciarskich na świecie: ponad 288 kilometrów doskonale przygotowanych stoków i 21 tras w dolinach. Trasy dla narciarzy o różnych umiejętnościach – od początkujących do zaawansowanych, wytrawnych narciarzy. 90 nowoczesnych wyciągów, panoramiczne widoki, 3 parki rozrywki, trasy do przygody, 3 oświetlone tory saneczkowe i największy ośrodek narciarstwa nocnego w Austrii, 80 rodzinnych chat z tarasami słonecznymi i obsługą idealne na lunch czy relaks.

Kitzbühel www.kitzski.at ok. 20 km od hotelu, własny dojazd do Kirchberg in Tirol

Kitzbühel - ponad 1.000 km tras i 359 wyciągów. Należą one do najnowocześniejszych na świecie: wspaniała infrastruktura, nowoczesne wyciągi, krótki czas oczekiwania, doskonale przygotowane trasy, urzekające widoki, przytulne schroniska i restauracje na stokach – to główne atuty tego regionu.
Program fakultatywny
Za dodatkową odpłatnością proponujemy:
- Lunch (w godz. 12 – 14) - jedno danie typu Spagetti lub Wiener Schntizel - 10 EUR
- Muzyczny wieczór tyrolski cena 10 EUR od osoby
- Kulig 18 EUR od osoby
- Wieczór saneczkowy 18 EUR od osoby
Zakwaterowanie
Hotel Alpenland***, to nowoczesny hotel w tyrolskim stylu z tradycją rodzinna od 1387 roku, położony w centrum Niederau w dolinie Wildschönau bezpośrednio przy wyciągach narciarskich. Obok hotelu Alpenland (5 m) znajduje się wyciąg orczykowy "Stenzenlift" dzięki, któremu możliwy jest wjazd i zjazd na nartach pod same drzwi hotelu. Ponadto w odległości 80 m od hotelu znajduje się gondola na Markbachjoch, a nieco dalej (100 m od hotelu) wyciąg krzesełkowy. Istnieje możliwość zjazdu ze stoku przed hotelem bezpośrednio pod gondole. 100 m od hotelu przystanek Skibusa – dojazd do Auffach Skijuwel.

Wszystkie pokoje w Hotelu Alpenland*** wyposażone są w nowo wyremontowaną łazienkę z prysznicem lub wannę, wc, telewizor, telefon, radio, sejf, balkon. Dla gości hotelowych bezpłatnie: korzystanie z siłowni, sauny i łaźni tureckiej, Internet, parking przy hotelu, 10% zniżki na wypożyczenie sprzętu narciarskiego, Wildschönau Card (wstęp do muzeum "Z Bach“, skibus).

Hotel oferuje szkółkę narciarską dla dzieci w języku polskim:
Koszt szkolenia narciarskiego: 4 godz. dziennie przez 5 dni – 212 EUR
Koszt szkolenia narciarskiego: 5 godz. dziennie przez 6 dni – 320 EUR
Świadczenia
Zakwaterowanie: w zależności od terminu 7 noclegów w hotelu Hotel Alpenland*** www.alp1.at w miejscowości Niederau / Wildschönau. Pokoje 2, 3, 4 osobowe z łazienkami. Możliwość dostawek dla dzieci.
Wyżywienie: 7 śniadań w formie bufetu (produkty bio), 7 obiadokolacji – bufet, napoje bezalkoholowe w cenie w godz. 18:00 – 19:30 oraz 0,25 l wina do każdej kolacji na osobę dorosłą.
Transport: dojazd własny
Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A. EUROPA SUPER: KL 60.000 EURO, NNW 15.000 PLN, BP 2.000 PLN, OC 30.000 EUR, KW 1.000 EUR + Sporty Zimowe
Informacje praktyczne
Przekroczenie granic na podstawie ważnego dowodu osobistego (dotyczy obywateli UE) lub paszportu. Wymagany tzw. Paszport covidowy (UCC).
Przejazd: Katowice - Wildschönau (ok. 800 km).

Podczas wyjazdu mogą obowiązywać nakazy i obostrzenia związane z aktualną sytuacją epidemiczną. Należy zapoznać się z aktualnymi wytycznymi i zasadami dla podróżnych znajdującymi się na portalu MSZ - Polak za granicą: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/austria
Informacje o cenie
Cena podstawowa nie obejmuje:
- kosztów karnetów narciarskich (https://www.bergfex.pl/alpbachtal/preise/):
SKIJUWEL - 6 dni:
- 256 EUR os. dorosła
- 204,50 EUR młodzież urodz. 2004-2006
- 128 EUR dzieci urodz. 2007-2016
- gratis dzieci urodz. w 2017 i młodsze
SKIJUWEL - 5 dni:
- 222,50 EUR os. dorosła
- 178 EUR młodzież urodz. 2004-2006
- 111,50 EUR dzieci urodz. 2007-2016
- gratis dzieci urodz. w 2017 i młodsze
W terminach:
18.03 do 25.03.23 karnety dla dzieci do 16 lat gratis, dla dorosłych 10% zniżki
25.03 do 01.04.23 karnety dla dzieci do 16 lat gratis

- opłaty lokalnej – ok. 3,50 EUR od osoby powyżej 15 lat za dzień pobytu.
- programu fakultatywnego.
- obowiązkowych składek na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy - 20 zł,
- dodatkowych ubezpieczeń:
rekomendujemy wykupienie ubezpieczenia kosztów rezygnacji z podróży oraz ubezpieczenia kosztów przerwania imprezy turystycznej, które w określonych w warunkach ubezpieczenia sytuacjach, umożliwią odzyskanie części lub całości wniesionej kwoty.
Stawki za dodatkowe ubezpieczenie:
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży z COVID i kwarantanną – 4,4% ceny imprezy
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży z COVID, kwarantanną i chorobami przewlekłymi – 6,4% ceny imprezy
Ubezpieczenie kosztów przerwania imprezy turystycznej z COVID i kwarantanną – 2,4% ceny imprezy
Ubezpieczenie kosztów przerwania imprezy turystycznej z COVID, kwarantanną i chorobami przewlekłymi – 3,4% ceny imprezy
Ogólne warunki ubezpieczenia. https://www.almatur.pl/public/owu/owu_si_kit.pdf
» Warunki uczestnictwa i Informacje dodatkowe     » OWU Signal Iduna     » Obowiązek informacyjny    

Terminy i ceny:   Austria - Narty w Tyrolu   (skrót: ALPENLAND - KAWN 2023 DBL HB)
04.02 - 11.02.2023
 8 dni / KAWN0204
Impreza w trakcie realizacji
11.02 - 18.02.2023
 8 dni / KAWN0211
3695 zł Rezerwuj
18.02 - 25.02.2023
 8 dni / KAWN0218
3695 zł Rezerwuj
25.02 - 04.03.2023
 8 dni / KAWN0225
3445 zł Rezerwuj
04.03 - 11.03.2023
 8 dni / KAWN0304
2845 zł Rezerwuj
11.03 - 18.03.2023
 8 dni / KAWN0311
2845 zł   2395 zł Last minute
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2845 zł
Rezerwuj
18.03 - 25.03.2023
 8 dni / KAWN0318
2695 zł Rezerwuj
25.03 - 01.04.2023
 8 dni / KAWN0325
2695 zł Rezerwuj

Almatur to biuro podróży istniejące od 1956 roku o ugruntowanej pozycji na rynku.

Nasza oferta to blisko 500 wyjazdów wakacyjnych i wycieczek w najróżniejsze zakątki świata. Organizujemy wycieczki zagraniczne i wyjazdy dla młodzieży od Bosforu aż po Missisipi. Od początku istnienia jesteśmy niekwestionowanym liderem w turystyce młodzieżowej, organizujemy obozy młodzieżowe i kolonie dla dzieci, obozy sportowe, paintballowe oraz kursy językowe w kraju i za granicą. Z ogromnymi sukcesami organizujemy obozy rekreacyjne dla młodzieży, ponieważ stawiamy na aktywny wypoczynek. Nic tak nie odpręża po ciężkiej sesji jak wyjazd ze znajomymi na obozy studenckie, które zapewniają niecodzienne wrażenia. Jesteśmy także renomowanym organizatorem wyjazdów wakacyjnych dla dorosłych po kraju i w najdalsze zakątki świata. Oferujemy wczasy dla osób ceniących sobie elastyczność podczas wakacji rodzinnych czy też w programie "Single bez dopłat". Dbamy o obsługę na najwyższym poziomie oferując naszym stałym klientom programy lojalnościowe i zniżki, a także posiadamy atrakcyjne oferty typu "last minute wakacje". Proponujemy egzotyczne podróże w traperskim klimacie, wakacje dla młodzieży i obozy zimowe w najlepszej atmosferze. Zmieniamy się dla Ciebie tak jak zmienia się temperatura w różnych częściach świata, gdzie od ponad 60 lat organizujemy niezapomniane obozy wakacyjne.
Klauzula informacyjna Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Obozy i Kolonie
Obozy 2023
Zobacz
Wycieczki i Wczasy
Podróże 2023
Zobacz
Zielone Szkoły
Zielone Szkoły cz.1
Zobacz
Zielone Szkoły
Zielone Szkoły cz.2
Zobacz
Zielone Szkoły
Zielone Szkoły cz.3
Zobacz

Naszych Klientów ubezpiecza SIGNAL IDUNA Polska TU S.A.
Signal Iduna
Subwencja PFR
Signal Iduna
Legitymacje ISIC Legitymacja ISIC