Klauzula informacyjna

Jakich Twoich danych dotyczy przetwarzanie i kto jest ich administratorem?

Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, które Twoje dane osobowe będą przetwarzane oraz w jakim celu, i jakim sposobem, jest Biuro Podróży i Turystyki „ALMATUR-ŁÓDŹ” Sp. z o.o.. (dalej „Almatur”) z siedzibą i adresem w Łodzi przy ulicy Piotrkowska 59

Jaki jest cel i podstawa przetwarzania Twoich danych osobowych przez Almatur?

ALMATUR przetwarza Twoje dane osobowe, aby umożliwić korzystanie z serwisów prowadzonych przez ALMATUR, dopasowywać wyświetlane treści i reklamy do Twoich zainteresowań, prowadzić pomiary jakości i skuteczności, ulepszać treści oraz usługi, informować Cię o treściach i usługach ALMATUR i naszych Partnerów („Partnerzy”), których lista znajduje się tutaj, udostępniać w serwisach przestrzeń reklamową, prowadzić działania marketingu bezpośredniego, zapewniać bezpieczeństwo przetwarzania informacji, zarządzać systemami teleinformatycznymi oraz ochroną lub dochodzeniem roszczeń [sprawdź tutaj].

Podstawą przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes ALMATUR Obejmuje on ulepszanie usług, zapewnienie ich najlepszej jakości oraz informowanie o nich Użytkowników. Wyświetlanie w serwisach oferty dopasowanych do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). W niektórych naszych serwisach podstawą przetwarzania danych osobowych może być zgoda, o czym zawsze zostaniesz poinformowany. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Partnerzy, jako odrębni administratorzy danych osobowych, przetwarzają Twoje dane osobowe na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu lub zgody. Niektórzy z naszych Partnerów mogą również przetwarzać Twoje w taki sposób, aby wyświetlić Ci treści lub reklamy dopasowane do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). Potwierdzając zapoznanie się z niniejszą informacją, poprzez kliknięcie na „Przejdź do serwisu” lub zamknięcie tego okna jednocześnie zgadzasz się na to, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane w taki sposób jak tu zostało opisane. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Jakie masz uprawnienia wobec ALMATUR w zakresie przetwarzanych danych?

Możesz żądać od ALMATUR: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, a w niektórych przypadkach do ograniczenia przetwarzania oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także masz prawo wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, wtedy, gdy dane osobowe przetwarzane są na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora [sprawdź tutaj].

Masz prawo wnieść skargę dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Komu ALMATUR udostępnia Twoje dane osobowe?

ALMATUR, co do zasady nie udostępnia osobom trzecim Twoich danych osobowych, za wyjątkiem sytuacji, w których ALMATUR posiada ku temu podstawę prawną, w tym na żądanie podmiotów uprawnionych, lub kiedy jest to niezbędne do wykonania usług oferowanych przez ALMATUR, np. przedsiębiorcom zapewniającym hosting naszych serwisów.

Jak długo ALMATUR przechowuje Twoje dane osobowe?

ALMATUR przechowuje dane osobowe Użytkowników jedynie przez czas, jaki jest niezbędny dla zrealizowania celów, dla których dane zostały zebrane oraz pod warunkiem zachowania aktualności jednej z opisanych powyżej podstaw prawnych, bądź, gdy pojawiła się nowa podstawa, np. przepis prawa lub konieczność realizacji roszczeń w postępowaniu sądowym.

Z kim możesz się skontaktować, aby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez ALMATUR?

Jeśli masz pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych w serwisach prowadzonych przez ALMATUR albo chciałbyś zgłosić zagadnienie związane z przetwarzaniem danych osobowych przez ALMATUR, możesz się skontaktować z przedstawicielem ALMATUR, wykorzystując dane kontaktowe: iod@Almatur.pl

Jeśli jesteś naszym zarejestrowanym użytkownikiem serwisów ALMATUR, informacje na temat ochrony Twoich danych osobowych znajdują się tutaj: przeczytaj pełną treść klauzuli

X
zadzwoń
X
x
Biuro Podróży i Turystyki Almatur
Turystyka niebanalna
Infolinia: 801 50 00 05
*opłata zgodnie z cennikiem Twojego operatora
pn.-pt. godz.09:00-18:00 sob. 10:00-14:00
TikTok Almatur
Instagram Almatur
Facebook Almatur
Tło strony almatur
Tło strony almatur OBOZY I KOLONIE WYCIECZKI I WCZASY KURSY JĘZYKOWE EGZOTYKA ZIELONE SZKOŁY ZIMA LEGITYMACJE ISIC
Tło strony almatur
Tło strony almatur
Kategoria:
Kraj:
Termin od: Termin do:
Tło strony almatur
Tło strony almatur
Skorzystaj z wyszukiwarki
Wycieczki i wczasy

Wczasy Mezzana
Oferta turystyczna
Pozostałe produkty
Ważne informacje
« wróć do listy imprez
Włochy - Val di Sole
Informacje layout
Galeria

» przejdź do galerii
Val di Sole - "Dolina Słońca", położona w Dolomitach Di Brenta, to najbardziej znany obszar narciarski we Włoszech, charakteryzujący się bardzo dużą różnorodnością tras narciarskich, snowboardowych. Do najbardziej renomowanych ośrodków narciarskich doliny należą: Madonna di Campiglio, Tonale z lodowcem Presena, Marilleva-Folgarida i Pinzolo. Godny polecenia jest również niewielki ośrodek PEJO 3000 z nowoczesną kolejką której górna stacja znajduje się na wysokości ponad 3000 m n.p.m, prowadzi z niej jedna z najpiękniejszych tras narciarski regionu o długości niemal 7 km.

Program
Ramowy program wyjazdu:
1 dzień: wyjazd z Polski zgodnie z planem podróży
2 dzień: przyjazd do hotelu ok. godziny 16:00 - zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.
3-7 dzień : jazda na nartach lub desce snowboardowej, dla chętnych wyjazd autokarem do stacji narciarskiej Tonale. Rekomendujemy wykupienie karnetu SUPERSKIRAMA umożliwiającego korzystanie ze wszystkich stoków ośrodków: Madonna di Campiglio, Ponte di Legno - Tonale - Presena (lodowiec), Marilleva-Folgarida, Pinzolo, Pejo.
8 dzień: śniadanie i jazda na nartach lub desce snowboardowej, kolacja i ok. 21:30 wyjazd w drogę powrotną do Polski (pokoje należy opuścić przed kolacją, zwykle ok. godziny 19:00).
9 dzień: przyjazd do Polski

Dojazd do wyciągów bezpłatnym Skibusem (przystanek Skibusa 20 m od hotelu, naprzeciwko wyjścia z ogrzewanej narciarni):
Stacja gondoli Marilleva 900 (odległa o ok. 2 km, dojazd ok. 7 min.) umożliwia dostęp do stoków w ośrodkach: Marilleva-Folgarida, Madonna di Campiglio i Pinzolo.
Stacja Pejo (odległa o ok. 15 km, dojazd ok. 25 min.) umożliwia dostęp do stoków ośrodka Pejo i wjazd kolejką na wysokość 3000 m. n.p.m.
Stacja Tonale (odległa o ok. 20 km, dojazd ok. 40 min.) umożliwia dostęp do stoków w ośrodkach: Ponte di Legno - Tonale - Presena (lodowiec).
Zakwaterowanie
Hotel Val di Sole*** w miejscowości Mezzana, ok. 2 km od gondoli w Marillevie 900. Pokoje 2-osobowe (typu Sol Comfort, możliwe dwie dostawki) z łazienką, TV, suszarką.

W hotelu: restauracja, bar, basen (bezpłatnie dla gości hotelu), bezpłatne Wi-Fi, mini aquapark dla dzieci, sala fitness, „Wellness Center” (dodatkowo płatne w hotelowej recepcji - dla klientów Almatur w specjalnej cenie 20 EUR/os./pobyt): jacuzzi (wewnętrzne i zewnętrzne), sauna, tropical room, "grota" termalna z wodospadem. W hotelu znajduje się również gabinet masażu (płatny dodatkowo). Hotelowe centrum rekreacyjne czynne jest w godzinach popołudniowych.
Świadczenia
Zakwaterowanie: 6 noclegów. Hotel Val di Sole*** w miejscowości Mezzana. Pokoje 2-osobowe (możliwe dwie dostawki) z łazienką, TV, suszarką.
Wyżywienie: Śniadania (bufet) i obiadokolacje (wybór z 3 menu + bar sałatkowy) w restauracji hotelowej. Pierwszy posiłek: obiadokolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu.
Transport: autokar turystyczny (w przypadku mniejszej liczby klientów mozliwy transport busem).
Ubezpieczenie: Signal Iduna- SKI.
Opieka pilota.
Realizacja programu.
Informacje praktyczne
Na wyjazd należy zabrać ze sobą paszport/dowód osobisty (ważny min. 90 dni od daty powrotu). Zachęcamy do zaopatrzenia się w kaski ochronne.

Cena nie obejmuje: karnetu narciarskiego (koszt dla osoby dorosłej to ok. 360 EUR/6 dni - karnet SuperSkiRama), napojów do obiadokolacji, Wellness center - jacuzzi (wewnętrzne i zewnętrzne), sauna, tropical room, "grota" termalna z wodospadem, solarium, siłownia, opłaty klimatycznej ok 2 EUR/os/dzień (płatne w recepcji). Wypożyczenie sprzętu narciarskiego lub snowboardowego.

Dopłata do pokoju jednoosobowego + 600 PLN.

Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zmiany ceny karnetów wprowadzone przez ośrodek narciarski.

Do autokaru można zabrać jeden komplet sprzętu narciarskiego/snoboardowego zapakowany w pokrowiec.
Informacje o cenie
Cena nie obejmuje: karnetu narciarskiego, napojów do obiadokolacji (w cenie podawana jest woda), opłaty klimatycznej ok. 2 EUR/os/dzień, strefy SPA i masaży, dopłaty do pokoju jednoosobowego 600 PLN, dodatkowych ubezpieczeń.

Rekomendujemy wykupienie ubezpieczenia kosztów rezygnacji z podróży oraz ubezpieczenia kosztów przerwania imprezy turystycznej, które w określonych w warunkach ubezpieczenia sytuacjach, umożliwią odzyskanie części lub całości wniesionej kwoty.

Podana cena imprezy zawiera obowiązkową składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 10 zł oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy - 10 zł.
» Warunki uczestnictwa i Informacje dodatkowe     » OWU Signal Iduna     » Obowiązek informacyjny    

Terminy i ceny:   Włochy - Val di Sole   (skrót: MEZZANA_MARILLEVA PAX HB)
08.03 - 16.03.2024
 9 dni / ŁIVX0308
4999 zł   4599 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4999 zł
Plan podróżyRezerwuj

Almatur to biuro podróży istniejące od 1956 roku o ugruntowanej pozycji na rynku.

Nasza oferta to blisko 500 wyjazdów wakacyjnych i wycieczek w najróżniejsze zakątki świata. Organizujemy wycieczki zagraniczne i wyjazdy dla młodzieży od Bosforu aż po Missisipi. Od początku istnienia jesteśmy niekwestionowanym liderem w turystyce młodzieżowej, organizujemy obozy młodzieżowe i kolonie dla dzieci, obozy sportowe, paintballowe oraz kursy językowe w kraju i za granicą. Z ogromnymi sukcesami organizujemy obozy rekreacyjne dla młodzieży, ponieważ stawiamy na aktywny wypoczynek. Nic tak nie odpręża po ciężkiej sesji jak wyjazd ze znajomymi na obozy studenckie, które zapewniają niecodzienne wrażenia. Jesteśmy także renomowanym organizatorem wyjazdów wakacyjnych dla dorosłych po kraju i w najdalsze zakątki świata. Oferujemy wczasy dla osób ceniących sobie elastyczność podczas wakacji rodzinnych czy też w programie "Single bez dopłat". Dbamy o obsługę na najwyższym poziomie oferując naszym stałym klientom programy lojalnościowe i zniżki, a także posiadamy atrakcyjne oferty typu "last minute wakacje". Proponujemy egzotyczne podróże w traperskim klimacie, wakacje dla młodzieży i obozy zimowe w najlepszej atmosferze. Zmieniamy się dla Ciebie tak jak zmienia się temperatura w różnych częściach świata, gdzie od ponad 60 lat organizujemy niezapomniane obozy wakacyjne.
Klauzula informacyjna Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Obozy i Kolonie
Obozy 2023
Zobacz
Wycieczki i Wczasy
Podróże 2023
Zobacz
Zielone Szkoły
Zielone Szkoły cz.1
Zobacz
Zielone Szkoły
Zielone Szkoły cz.2
Zobacz

Naszych Klientów ubezpiecza SIGNAL IDUNA Polska TU S.A.
Signal Iduna
Subwencja PFR
Signal Iduna
Legitymacje ISIC Legitymacja ISIC